رکنا/ فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری فردی که به دلیل اختلافات ملکی در یک درگیری ، برادرش را به قتل رسانده بود، در عملیات ماموران پلیس رودبار جنوب خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری در تشریح این خبر گفت: قتل فردی با سلاح گرم از طریق یکی از مراکز درمانی به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی پلیس آگاهی شهرستان رودبار جنوب برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.وی تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که جوانی ۲۴ ساله در یکی از روستاهای شهرستان رودبار جنوب، با برادر کوچکترش به علت برخی اختلافات ملکی درگیر می شود که در نهایت بر اثر اثابت گلوله توسط برادرش و شدت جراحات وارده جان خود را از دست می دهد.
این مقام انتظامی اظهار داشت: بلافاصله با هماهنگی مرجع قضایی، دستگیری فرد قاتل در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان رودبار جنوب و پلیس آگاهی استان کرمان قرار گرفت.
سردار ناظری اضافه کرد: ماموران انتظامی شهرستان رودبار جنوب طی یک سری اقدامات اطلاعاتی موفق شدند مخفیگاه قاتل را در یکی از روستاهای شهرستان رودبار جنوب شناسایی و در یک عملیات غافلگیر کننده قاتل را دستگیر کنند.
وی گفت: متهم دستگیر شده در بازجویی ها مدعی شد برادرش را بر سر اختلافات ملکی و با استفاده از سلاح گرم به قتل رسانده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان از کشف یک قبضه کلت کمری به همراه مقادیری مهمات و معرفی متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی خبر داد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar