آخرین خبر/ سال 1985 در شمال آمریکا هواپیمایی که یک محموله میلیون دلاری کوکائین را حمل می‌کرد دچار نقص فنی می‌شود؛ خلبان قبل از سقوط هواپیما، تمام بسته‌ها را از هواپیما به پایین پرت می‌کند و بعد هم خودش می‌پرد اما چترش عمل نمی‌کند و به طرز وحشتناکی فوت می‌کند. کارتلی که مواد مربوط به آن‌ها بوده دست به کار می‌شوند تا بسته‌ها را از جنگل جمع کنند. اما مشکل وقتی شروع می‌شود که یک خرس سیاه آمریکایی بخت برگشته که نمی‌دانسته با چه چیزی مواجه است محتوای یکی از بسته‌ها را می‌خورد. همان‌روز قبل از قاچاقچی‌ها چند نفر از مردم معمولی شهر، از جمله دو کودک بازیگوش وارد جنگل می‌شوند و خرس کوکائینی به آن‌ها حمله می‌کند. بعد از 38 سال، الیزابت بنکس، بازیگر، کارگردان و تهیه کننده معروف آمریکایی، با الهام از این اتفاق واقعی فیلم «خرس کوکائینی» را ساخت. فیلمی در ژانر کمدی و وحشت که دلهره جالبی را در عین بامزه بودن به مخاطب تزریق می‌کند. با معرفی این فیلم همراه ما باشید. (تماشای فیلم با دوبله فارسی اختصاصی)

جنگلی زیبا با هیولایی کوکائینی

الیزابت بنکس را با ساخت «فرشتگان چارلی» می‌شناسیم، یک فیلم پرهیجان، حالا وقتی یک داستان واقعی نفس‌گیر محوریت ساخت فیلمش باشد قطعاً دوبرابر همیشه دلهره به مخاطب تزریق می‌کند. داستان بر اساس همان روند اصل اتفاق آغاز می‌شود و حتی بخش‌هایی از اخبار تلویزیونی واقعی راجع به ماجرا را در ابتدای فیلم می‌بینیم. خلبان وقتی متوجه می‌شود راهی برای فرود آوردن هواپیمایش نیست بسته‌های کوکائین را داخل جنگل می‌اندازد. دو بچه، بعد والدین‌شان، جنگل‌بان، پلیس و در ادامه افراد کارتل مواد مخدر هرکدام به‌نوعی وارد جنگل می‌شوند و در خطر بلعیده شدن توسط خرسی هستند که علاوه بر زور همیشگی، حالا کوکائین هم زده و سریع و خشن‌تر شده. خرس سیاه آمریکایی گونه‌ای است که بهتر است از آن فرار نشود، با علم به این موضوع آدم‌های داستان درصدد بودند مواجهه بهتری با خرس داشته باشند و فرار نکنند، بی‌خبر از همه جا که خرس تعادل ندارد. فیلم با بستر قرار دادن این ماجرای واقعی، موقعیت‌های دلهره‌آور و در موارد بامزه‌ای را داخل یک لوکیشن زیبا رقم می‌زند که تماشایش جذاب و مرفه است. هرچند به‌دلیل خشونت و خون‌ریزی زیاد، بهتر است بدون بچه‌ها فیلم را تماشا کنید. نکته مهم‌تر هم این‌که فیلم ممیزی ندارد و بنابراین با تماشای نسخه دوبله شده از لینک زیر، هم دردسر پیدا کردن زیرنویس هماهنگ را ندارید، هم چیزی از داستان را از دست نمی‌دهید. پس این فیلم که براساس یک ماجرای تمام واقعی است را از لینک زیر ببینید و لذت ببرید.

>>> تماشای فیلم با دوبله فارسی اختصاصی

اشتراک بخرید، پلی استیشن ببرید!

اگر با نِت همراه محتوای بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر را تماشا کنید اشتراک شما رایگان، و حجم مصرفی شما تمام بهاء خواهد بود. اما اگر اشتراک بخرید، هم نت شما نیم‌بهاء خواهد بود، هم دسترسی نامحدود به تمام آثار با دوبله‌های اختصاصی خواهید داشت، هم در 13 فروردین 1402 در قرعه‌کشی جوایز ارزنده‌ای مثل پلی استیشین 5 شرکت خواهید کرد.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید: 
.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar