صدا و سیما/ ثبت نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ آغاز می‌شود و جهاد دانشگاهی این آزمون را ۵ خرداد ۱۴۰۲ برگزار می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، بنابر اطلاعیه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور می رساند در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه های اجرایی (موضوع بخشنامه شماره ۱۰۱۲۴۳، تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۹) و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور برگزاری دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه های اجرایی وزارت راه و شهرسازی، پست بانک، شرکت ارتباطات زیرساخت، گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان تحقیقات، آموزش و توسعه کشاورزی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان شیلات ایران، سازمان ملی استاندارد، سازمان ملی بهره وری، پژوهشکده علوم زمین و برخی از دستگاه های اجرایی استان سیستان و بلوچستان به مرکز آزمون جهاددانشگاهی واگذار شده است.

بر این اساس و به منظور ایجاد تسهیلات مناسب برای ثبت نام داوطلبان دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مذکور از سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ از طریق وبگاه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir منتشر و ثبت نام این آزمون از سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ آغاز و تا پایان یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ادامه دارد.

متقاضیان گرامی شرکت در آزمون توجه داشته باشند که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و ثبت نام پس از اتمام مهلت یاد شده غیر فعال خواهد شد.
داوطلبان متقاضی استخدام می توانند برای آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز شغل محل‌های استخدام رشته‌ها مقاطع تحصیلی و سایر شرایط در هر یک از دستگاه‌های ذیل مفاد دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه و اقدام ثبت نام در بازه زمانی یاد شده کنند.

گفتنی است، دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی جمعه ۵ خرداد ۱۴۰۲ برگزار می شود و توضیحات لازم درباره تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای آزمون اعلام می شود.
قابل توجه است، تمامی فرآیندهای مربوط به ثبت نام داوطلبان شرکت کننده در دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور انحصاراً از طریق وبگاه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانیwww.hrtc.ir انجام می شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar