ایرنا/ فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: ۶۵ درصد تصادفات صورت گرفته در کشور در نوروز سال جاری ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه، عدم رعایت حق تقدم و عدم کنترل وسیله نقلیه گزارش شده است.

سردار احمدرضا رادان دوشنبه در حاشیه بازدید از کلانتری ۱۵ قصرالدشت شیراز در جمع خبرنگاران، هدف از سفر به استان فارس را رسیدگی به ماموریت ها و ارزیابی عملکرد یک ساله فرماندهی انتظامی این استان، بررسی نقاط ضعف و قوت و همچنین عملکرد در حوزه مبارزه با سرقت و جمع آوری معتادان متجاهر عنوان کرد و افزود: فارس استانی مسافرپذیر و با طول جاده های زیاد نسبت به استان های دیگر است و بررسی های پلیس نشان می دهد به رغم افزایش چشمگیر حجم تردد در جاده های استان با اقدامات فرماندهی انتظامی فارس شاهد کاهش تلفات ناشی از تصادفات در این استان هستیم.
سردار رادان گفت: ۶۵ درصد تصادفات صورت گرفته در کشور در نوروز سال جاری ناشی از سه تخلف، تخطی از سرعت مطمئنه، عدم رعایت حق تقدم و عدم کنترل وسیله نقلیه گزارش شده است.
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران توصیه کرد: مسافران نوروزی، جاده را در سفر خود، جزو سفر بدانند و در طول مسیر استراحت کافی داشته باشند تا به سلامت به مقصد برسند.
وی ادامه داد: خستگی و خواب آلودگی، دو عامل عدم کنترل وسیله نقلیه در جاده ها طی نوروز سال جاری بوده است.
سردار سرتیپ احمدرضا رادان، فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی،عصر دوشنبه به منظور بازدید میدانی از فعالیت های نیروی انتظامی فارس، وارد فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب شیراز شد و مورد استقبال محمدهادی ایمانیه،استاندار فارس قرار گرفت.
زیارت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم علیه السلام، بازدید از کلانتری های شیراز، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه شیراز، دیدار با خانواده معظم شهید محمد صادقی کریمی نمدی از شهدای تکاور نیروی انتظامی و شرکت در نشست خبری از برنامه های سفر ۲ روزه فرمانده فراجا به استان فارس است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar