فارس/ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان اعلام کرد کودک اهوازی در کوی مدرس اهواز در یکی از حفاری های پروژه های آبفا سقوط کرده و جان خود را از دست داده است.

صادق جعفری چگنی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: در پی اعلام مفقودی کودک اهوازی در کوی مدرس اهواز دستورات لازم به مراجع انتظامی و امدادی صادر کرد که پس از جستجو مشخص شد نامبرده در یکی از حفاری های پروژه های آبفا سقوط کرده و جان خود را از دست داده است.
وی ادامه داد: بلافاصله  معاون دادستان مرکز استان و بازپرس کشیک دادسرای اهواز با حضور در محل و حاضرکردن اکیپ ویژه بررسی صحنه جرم  با صدور دستورات  قضایی و اخذ نظریه کارشناس حوادث وجمع آوری ادله دستور جلب متهمین  مربوطه را جهت طی روند قضایی صادر کردند.
پیش از این دادستانی اهواز  کتبا از باب حقوق عامه و پیشگیری از هرگونه حادثه ای تذکرات لازم را داده بودند که هر دو موضوع برخورد با مقصران  حادثه و ترک فعل مسولان ذیربط پیگیری خواهد کرد.
جعفری چگنی در پایان با عرض تسلیت به خانواده کودک جان باخته گفت: در احقاق حقوق مردم ، حفظ حقوق عامه و اجرای قانون از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد  از ماه های گذشته اخطارها و تذکرات لازم قانونی به شرکت آبفا در خصوص این پروژه داده شده بود.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar