تسنیم/ مرد کارتن‌خواب در جنوب تهران با یک ضربه چاقو به قتل رسید.

ساعت 20 پنجشنبه دهم فروردین‌ماه امسال، ماموران کلانتری 116 مولوی در تماس تلفنی مرگ مرد جوانی را در یک درگیری در جنوب تهران به وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.
با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی جنایی پایتخت پای در محل حادثه گذاشتند و با جسد مرد حدوداً 28 ساله‌ کارتن‌خواب مواجه شدند که از ناحیه کمر هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود.
تحقیقات میدانی کارآگاهان از صحنه وقوع جرم ادامه داشت تا اینکه فردی که قتل را لحظه به لحظه مشاهده کرده بود، به تیم جنایی گفت قاتل را می‌شناسد و این مرد جنایتکار از گذشته با مقتول درگیری داشته که همین موضوع منجر به جنایت شده است.
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از شناسایی هویت متهم مخفیگاه وی را با اقدامات اطلاعاتی در کمتر از 24 ساعت ردیابی کردند و با دستور بازپرس ویژه قتل موفق به دستگیری مرد جنایتکار شدند.
با دستور وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar