تسنیم/ خانمی که توسط یک "سگ پیت‌بول" مورد حمله قرار گرفت و تا پای مرگ پیش رفت، گفته که بعد از ثبت شکایت در مراجع قانونی، توسط صاحبان این سگ وحشی، تهدید به قتل هم شده است!

چند هفته پیش، انتشار فیلم حمله یک سگ وحشی به یک دختر تنها که توسط  دوربین‌های مداربسته خانه‌ای در غرب تهران ضبط شده بود، مجددا افکار عمومی را به شدت تکان داد.
"مهسا عابدی" که خود یک سگ خانگی هم دارد در این حادثه از ناحیه سر به شدت دچار جراحت شد؛ پزشکان او را دوبار به اتاق عمل می‌برند و حدود 200 بخیه میزنند تا شاید بتوانند جمجمه‌ای که با دندان‌های سگ "پیت‌بول" از هم شکافته شده است را به حالت طبیعی برگردانند!
بیشتر بخوانیدخانمی که سگ بولداگ به او حمله کرده بود "رضایت" داد!
در ابتدای این ماجرا پلیس به تسنیم اعلام کرد خانم عابدی، شکایتی از این حادثه نداشته اما مهسا عابدی در تماس با خبرنگار تسنیم اعلام کرد علیه خانواده‌ای که سگ خود را بدون قلاده به خیابان آورده و باعث این اتفاق شده‌اند ثبت شکایت کرده‌ام و تا حصول نتیجه هم از شکایت خود منصرف نخواهم شد.
در این حادثه تلخ، علاوه بر خانم عابدی یکی از همسایگان هم که قصد کمک به وی را داشته مورد آسیب قرار می‌گیرد و بعد از آن حادثه پدر خانم عابدی هم دوبار سکته کرده است.
در فیلم زیر علاوه بر روایت حادثه، از لحاظ قانونی هم مسئله نگه‌داری از حیواناتی مانند سگ‌های خطرناک را بررسی کردیم که آیا در ایران قانونی برای احقاق حق فردی که دچار حمله حیوانات خانگی می‌شود، وجود دارد یا خیر

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar