فارس/ رئیس دادگستری ایلام گفت: فوت خانم منصوره سگوند طبق اعلام بیمارستان ایست قلبی اعلام شده است.

عمران علی محمدی، رئیس کل دادگستری استان ایلام شامگاه دوشنبه اعلام کرد: منصوره سگوند، دانشجوی پیام نور آبدانان، در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه بعد از ظهر دیروز در یک تماس تلفنی به دوست خود اعلام می‌کند که حالش خوب نیست و در پی این تماس تلفنی، دوست مرحومه سگوند به همراه همسر خود به خانه وی مراجعه می‌کند.
وی افزود: صاحب‌خانه در سفر حج بوده و کلید منزل خود را به یکی از همسایه‌ها سپرده بود، دوست مرحومه سگوند پس از دریافت کلید از همسایه وارد منزل می‌شود و خانم سگوند را درحالی که به زمین افتاده است مشاهده کرده و با اورژانس تماس می‌گیرد.
رئیس کل دادگستری استان ایلام بیان کرد: پس از بررسی اورژانس مشخص می‌شود علائم حیاتی در منصوره سگوند وجود ندارد و بیمارستانی که متوفی ابتدا به آنجا اعزام شد علت مرگ را ایست قلبی اعلام کرده است.
علی محمدی بیان کرد: پیکر مرحومه سگوند جهت تشخیص به پزشکی قانونی ایلام اعزام شد و براساس اعلام پزشکی قانونی هیچگونه آثار و علائمی مبنی بر درگیری یا ضربه بر روی جسد مشاهده نشده است.
رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت: پزشکی قانونی مرکز استان ایلام برای انجام سم‌شناسی از متوفی نمونه‌برداری کرده و تا چند روز آینده نتایج آزمایشات سم‌شناسی نیز اعلام می‌شود و در این رابطه پرونده لازم تشکیل و تحقیقات آغاز شده است.
در ساعات گذشته رسانه‌های ضد انقلاب در ادامه پروژه کشته سازی‌های بی اساس، ادعا‌هایی را در رابطه با «مرگ مشکوک و قتل» یک شهروند خرم‌آبادی به نام منصوره سگوند مطرح کرده‌اند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar