مهر/رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۲ جاعل حرفه‌ای خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی‌ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با رصدهای اطلاعاتی گسترده کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی فعالیت ۲ جاعل حرفه‌ای اسناد املاک در تهران کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: بنابر حساسیت موضوع، کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی تحقیقات شبانه روزی را آغاز کردند و پی بردند، ۲ مرد جوان با جعل اسناد املاک دست به اعمال مجرمانه زده و اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده‌اند.

وی افزود: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین و روش‌های علمی هویت متهمان را شناسایی و در ادامه با اقدامات اطلاعاتی گسترده مخفیگاه آنها را در کرج شناسایی کردند.


سرهنگ کارآگاه گودرزی تصریح کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی در یک عملیات پیچیده متهمان را دستگیر و برای تحقیقات به اداره سیزدهم پلیس آگاهی منتقل کردند.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه مقادیر قابل توجهی اسناد دفترچه‌ای و تک برگ مالکیت و آلات و ادوات ارتکاب جعل از مخفیگاه موردنظر کشف شد، گفت: متهمان در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر جعل اسناد و کلاهبرداری از شهروندان اعتراف کردند.
سرهنگ کارآگاه گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar