ایرنا/مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با هشدار طغیان رودخانه‌ها در ارتفاعات شمال و شمال شرقی استان در روز جمعه، گفت: مردم از استقرار در نواحی مرتفع و توقف در حاشیه مسیل‌ها خودداری کنند.  

حامد یزدی‌مهر با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر تشدید ناپایداری محلی و رشد ابرهای همرفتی به‌ویژه در ساعات صبح تا عصر فردا جمعه ۱۹ خردادماه اظهار داشت: برای فردا شاهد رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید و در مناطق مستعد بارش تگرگ در استان خواهیم بود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه طبق پیش بینی‌ها در نیمه شمالی استان به ویژه ارتفاعات شمالی و شمال شرقی احتمال طغیان رودخانه ها و بالا آمدن آب وجود دارد، گفت: از مردم می‌خواهیم از هر گونه تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیلها، و سفرهای بین شهری، پرهیز کنند.
یزدی مهر افزود: با توجه به احتمال وقوع صاعقه، خسارت به سازه‌های موقت از جمله بنرها، داربست‌ها و تابلوهای تبلیغاتی توصیه اکید مدیریت بحران اجتناب از فعالیت‌های کوه‌نوردی، عدم استقرار در نواحی مرتفع نظیر داربست‌ها است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به آمادگی ستاد مدیریت بحران، بر ضرورت آمادگی دستگاه‌های امدادرسان نیز تاکید کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar