ایرنا/ مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران از جان باختن یک نفر بر اثر سقوط سنگ از ارتفاع محور کندوان در بامداد امروز جمعه خبر داد.

حسینعلی محمدی شیرکلاهی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود : سقوط سنگ در منطقه هریجان این محور اتفاق افتاد که در این حادثه یک نفر که خانم بوده جان باخته است.
جاده کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود نیمی از مسیر مربوط به مازندران شهرستان چالوس است .
بارندگی شدید ۲۴ ساعت گذشته در محور کرج - چالوس به سیلابی شدن این محور در محدوده استان البرز منجر شده که به گفته مسوولان البرز این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است که در چند نقطه از این محور از ابتدای پیچ عسل کوک(شاندیز) تا انتهای تونل شماره پنج، جاده درگیر سیل شده و خسارتهایی به بار آورده است.
این سیل در محدوده استان مازندران نبوده اما جاده چالوس در حوزه استحفاظی این شهرستان نیز ریزش و سقوط سنگ از ارتفاعات را داشتیم که فرمانده پلیس راه کندوان گفت : سیل یاد شده به حوزه استحفاظی مازندران مربوط نیست اما حوالی ۲ بامداد امروز حدفاصل سیاه بیشه تا هریجان سقوط سنگ از ارتفاغات را داشتیم که به چند دستگاه خودرو خسارت وارد شد و یک نفر هم در این حادثه جان باخت.
سرگرد محمد احمدی افزود : در زمان حاضر بارندگی خفیف را در این محور داریم و کاربران جاده از توقف در حاشیه جاده ها و کنار رودخانه پرهیز کنند تا شاهد حوادث ناگوار نشوند.
وی ترافیک اکنون این محور را مقطعی پر حجم و روان اعلام و خاطرنشان کرد : تردد در حوزه استحفاظی استان مازندران به سمت تهران و کرج از اتوبان تهران امکان پذیر است و تاکید می شود از هرگونه توقف در حاشیه رودخانه ها و نقاط مستعد ریزش سنگ از کوه پرهیز کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar