خراسان/ دو دختر تبعه خارجی که پرایدی را  سرقت کرده بودند با شنیدن آژیر خودروی گشت انتظامی، خودروی سرقتی را داخل جوی آب کنار خیابان انداختند.

 به گزارش اختصاصی روزنامه خراسان، چند روز قبل دو دختر ۲۴ و ۲۸ ساله افغانستانی که به دلیل مصرف مشروبات الکلی حال طبیعی نداشتند، یک دستگاه پراید را ساعت ۴ بامداد سرقت بردند، اما در همین حال نیروهای گشت پلیس از راه رسیدند و دختران سارق با شنیدن صدای آژیر پلیس نتوانستند به فرار ادامه دهند دختری که راننده بود کنترل فرمان را از دست داد و خودرو را درون جوی آب حاشیه خیابان انداخت.

دقایقی بعد دختران سارق توسط گشت نامحسوس دستگیر شدند و در حالی به کلانتری انتقال یافتند که مال باخته نیز با صدای آژیر خودرو از خانه بیرون آمده و با سرقت خودرویش روبه رو شده بود. 

گزارش روزنامه خراسان حاکی است دختران تبعه خارجی که با دستور سرهنگ احمد زمانی (رئیس کلانتری  )مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفته بودند ضمن اعتراف به مصرف مشروبات الکلی ،سرقت پراید با تشویق دو پسر پژو سوار را نیز پذیرفتند!

در همین حال مال باخته خوش شانس نیز به افسران دایره تجسس کلانتری گفت: وقتی از پنجره منزلم داخل خیابان را نگاه کردم متوجه سرقت شدم و با عجله از خانه بیرون آمدم که دختران سارق را در محاصره پلیس دیدم. بنا بر این گزارش تحقیقات بیشتر در این باره همچنان ادامه دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar