ایسنا/ در پی انتشار فیلمی مبنی جاده سازی مردم روستای «رودریش» با بیل و کلنگ در فضای مجازی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان کهگیلویه به این فیلم واکنش نشان داد.

«علی دیانتی»، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کهگیلویه گفت: این جاده ای که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده، فرعی و کوهستانی منتهی به جاده "شاه غالب" در حوزه شهرستان مارگون است که البته بازگشایی شده است.
وی افزود: جاده کوهستانی این مشکلات را دارد، جاده اصلی از «تنگ آسیاب به آجم» است که در حال حاضر پیمانکار در حال کار و فعالیت بر روی است.
دیانتی اظهارکرد: این نقطه ای که مردم با بیل و کلنگ در حال بازگشایی آن هستند، یک مرحله بازگشایی شده اما مقداری ریزش داشت البته جاده کناری برای عبور و مرور وجود دارد و جاده هم اکنون مشکلی برای تردد ندارد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کهگیلویه خاطرنشان کرد: محل عبور و مرور اصلی مردم این منطقه از "تنگ آسیاب به آجم و رودریش" است.
دیانتی تصریح کرد: در حال حاضر اعتبارات کافی برای ساخت راه نداریم و همین میزان اعتباری هم که داریم برای بازگشایی راه‌هاست.

وی ادامه داد: برای ساخت این جاده صعب العبور و برفگیر و رفع مشکلات آن به صورت اساسی حدود ۴۰ یا ۵۰ میلیارد تومان نیاز است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar