آخرین خبر/حضور کریستیانو رونالدو در ایران با حواشی بسیار زیادی همراه بود. این حاشیه ها از جوان و میانسال و پیر تا مسئولان ورزشی را در بر گرفت.
آیا برای جامعه ایران این رفتار ها زننده و ناشایست است؟
در همه جوامع این مدل رفتار ها با سلبریتی ها قابل مشاهده است. حتی در برخی جوامع پیشرفته این رفتار های "سلبریتی زده" بیشتر دیده میشود. به گفته برخی جامعه شناسان این رفتار ها نمیتواند برای برخی جوانان بد باشد و باعث شود که چهره آن جامعه زننده شود اما یک موضوع بسیار زننده است. آن هم این مسئله هست که چرا برخی مسئولان به این آسیب دچار میشوند و رفتار ناشایستی از خود نشان میدهند؟
برای نمونه رفتار مدیرعامل پرسپولیس بسیار ناشایست و زننده بود و توجیه پس از آن هم ناشایست تر!
درویش که مدیر عاملی یکی از قطب های فوتبال باشگاهی ایران است آنقدر از دیدن رونالدو ذوق زده میشود که منافع تیمش را از یاد میبرد و باعث حاشیه سازی های زیادی قبل از یک دیدار مهم و سرنوشت ساز میشود.
گرفتن یک عکس در کنار رونالدو به همراه فرزند مهمتر است یا آرامش دادن به تیم و ایجاد قوت قلب برای بازیکنانی که بیشترین استرس را تحمل میکنند؟

هرچه باشد باید دعا کنیم که صندلی های مدیریتی برای برخی افراد بزرگ نباشد.
مسئولان تیم ها و در کلان تر مدیران ورزشی باید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و با دیدن یک چهره معروف و بین المللی عنان از کف ندهند و با آبروی تیم خود و ورزش ایران بازی نکنند!

خبرنگار محمد ظریف

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar