رکنا/در حالیکه 7 هزار مدرسه در کشور آب آشامیدنی و سرویس بهداشتی ندارند در مدارس فرزندان پولدارهای شهر تهران از شیشلیک تا کنتاکی با قیمت های نجومی سرو می شود.

در شرایطی که ۷ هزار مدرسه در کشور آب آشامیدنی و سرویس بهداشتی ندارند دانش آموزان خانواده های پولدار شهر تهران روزانه از منوی لاکچری مدرسه غذا سفارش داده و صرف ناهار می کنند.
امروز "رکنا" منوی غذای یکی از مدارس تهران که گفته می‌شود برای فرزندان ثروتمندان است به وزیر آموزش و پرورش نشان داد تا  وزیر را در مورد این شرایط که نشانه هایی از تبعیض در فضای آموزشی است بیان شود.
رضامراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به رکنا مبنی بر اینکه آیا این منوی غذایی مدرسه غیر دولتی واله با عدالت آموزشی که همیشه از آن صحبت می‌شود هماهنگی دارد یا خیر گفت: عدالت آموزشی را نباید با این حاشیه ها ترکیب کرد. این ارتباطی به مدرسه و آموزش و پرورش ندارد. ما بر منوی غذایی مدارس غیر دولتی نظارتی نمی کنیم.
وی در پاسخ به اینکه آیا غذای ۴۰۰ هزار تومانی مورد تایید این وزارتخانه است؟ افزود: ما هیچ حرکتی که بوی اشرافیت داشته باشد را تایید نمی کنیم. خانواده ها باید کمک کنند این اتفاق نیفتد.

او تاکید کرد: ما بر کیفیت آموزش باید نظارت کنیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar