خراسان/ به پیشنهاد یکی از دوستانم که چند روز قبل با هم آشنا شده بودیم برای گوشی‎قاپی به بولوار توس رفتیم و گوشی زن بارداری را درون کوچه‎ای خلوت ربودیم که به من فقط یک پرس غذا رسید... 

به گزارش اختصاصی روزنامه خراسان، پسر 17 ساله‎ای که به اتهام زورگیری توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده است، درحالی که دستبندهای قانون بر دستانش خودنمایی می‎کرد، درباره سرگذشت خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری  گفت:پدرم در یکی از روستاهای شهرستان قوچان به کشاورزی اشتغال داشت و مخارج زندگی ما را تامین می‎کرد.

من هم تا کلاس سوم ابتدایی در روستا تحصیل می کردم اما به خاطر آن که علاقه ای به درس و مدرسه نداشتم، درهمان مقطع ابتدایی ترک تحصیل کردم تا کنار پدرم کار کنم؛ ولی در همان زمان پدرم تصمیم به مهاجرت گرفت و ما برای ادامه زندگی راهی شدیم. در این شرایط به پیشنهاد پدرم و برای آن که حرفه‎ای بیاموزم در تعمیرگاه برق خودرو به عنوان شاگرد مشغول کار شدم؛ ولی اوقات بیکاری و استراحتم را در کلوب بازی های رایانه‎ای سپری می کردم که در نزدیکی محل سکونتمان بود. متاسفانه آن جا با افراد بزرگ‎تر از خودم دوست شدم و با ترغیب آن‎ها به مصرف حشیش و سیگار روی آوردم.

حدود2سال بود که دیگر کمتر به محل کارم می رفتم و بیشتر اوقاتم را در کلوب می گذراندم تا این که چند روز قبل با جوانی به نام«م» آشنا شدم. او که موتورسیکلت داشت به کلوب می‎آمد و این گونه رفاقت ما شکل گرفت. او در همان روزهای اولیه آشنایی، پیشنهاد گوشی‎قاپی با موتورسیکلت را مطرح کرد؛ من هم برای آن که نزد او کم نیاورم، پیشنهادش را پذیرفتم و با هم  رفتیم. من راکب موتورسیکلت بودم و «م» هم ترک‎نشین آن بود. هنگامی که درحال پرسه زنی برای یافتن طعمه‎ای بودیم ناگهان زن جوانی را درون کوچه‎ای خلوت دیدیم و به طرف او حرکت کردیم. «م»دریک لحظه از موتورسیکلت پایین پرید و با چاقو به سوی زن حمله‎ور شد. او از شدت ترس فریاد می‎کشید کمک کنید! من باردار هستم!

ولی«م» فقط تلاش می‎کرد تا گوشی تلفن او را از چنگش خارج کند. من هم که ترسیده بودم کارگرانی را دیدم که با بیل به سمت «م» هجوم آوردند ولی«م» بعد از چند دقیقه بالاخره گوشی را گرفت و  به ترک موتورسیکلت پرید. من هم گاز آن را فشردم و از آن جا فرار کردیم. وقتی از آن محل دور شدیم،«م» مرا به کلوب رساند و موتورسیکلت را از من گرفت.سپس گوشی را به مبلغ700 هزار تومان فروخت و برای من و خودش یک پرس غذا گرفت. باقی مانده پول را هم مقداری شیره تریاک خرید تا بعد مصرف کند.
گزارش اختصاصی روزنامه خراسان حاکی است: بررسی‎های ماموران انتظامی،برای کشف سرقت های احتمالی دیگر این نوجوان زورگیر، با دستور سرگرد امیررضا فعال(رئیس کلانتری) ادامه دارد.
شایان ذکر است:عامل اصلی زورگیری توسط عوامل انتظامی دستگیر شده بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar