ایرنا/ پدر و مادر دختر نوجوانی که روز یکشنبه در مترو تهران بیهوش شد در گفت‌وگو با ایرنا تاکید کردند حاشیه سازان بجای حاشیه‌سازی برای دخترمان دعا کنند.

همه فیلم‌های مترو را دیدیم، حادثه پیش آمده یک اتفاق بود از مردم می‌خواهیم بجای حاشیه سازی برای دخترمان دعا کنند.  

مادر دانش آموز بستری شده در خصوص جزئیات حادثه برای فرزندش در خط چهار مترو میدان شهدا به خبرنگار ایرنا گفت: دخترم با دوستانش برای رفتن به مدرسه در مترو شهدا  قرار گذاشته بود که پس از ورود به قطار دچار افت فشار شد که پس از به هم خوردن تعادلش سر وی با لبه قطار برخورد می کند. 
 

دخترم توسط دوستانش به بیرون منتقل می‌شود و بلافاصله با عوامل اورژانس تماس گرفته و دقایقی بعد آرمیتا به بیمارستان منتقل می‌شود.
 
از زحمات کادر درمان برای رسیدگی به وضعیت فرزندم تشکر می‌کنم آنها همکاری خوبی داشته‌اند. از مردم می‌خواهم برای شفای دخترم دعا کنند. 

مادر این دختر نوجوان در مورد موج سواری رسانه‌های معاند و سواستفاده برخی فرصت طلب از حادثه پیش آمده گفت: تصاویر و فیلم‌های  مترو را دیدم و ادعاهای مطرح شده توسط آنها صحت ندارد.

پدر دانش آموز بستری شده: دخترم صبح با دو نفر از دوستانش سوار مترو می‌شوند که ناگهان بیهوش می‌شود که وی را به بیرون قطار آورده می‌شود و پس از تماس با اورژانس به بیمارستان منتقل می‌شود. 

همه فیلم‌ها را بررسی کردیم و برای ما ثابت شده که این رخداد یک حادثه بوده است. دخترم بیمار نبود و هیچ دارویی مصرف نمی‌کرد. 
  
ساعت ۷ صبح روز یکشنبه نهم مهر ماه یک دختر دانش آموز ۱۶ ساله در خط ۴ مترو میدان شهدا وارد قطار شده که به دلیل افت فشار بیهوش شد. این نوجوان در حال حاضر در یکی از بیمارستان‌های تهران تحت درمان است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar