برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

توصیف آلگری از طغیان عجیب: اتفاقی نیفتاده است

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
توصیف آلگری از طغیان عجیب: اتفاقی نیفتاده است

ورزش 3/مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، اعلام کرد که از مدیریت باشگاه عصبانی نیست و از کسب عنوان قهرمانی جام حذفی ایتالیا خوشحال است.
یوونتوس در بازی فینال کوپا ایتالیا به مصاف آتالانتا رفت و با نتیجه 1-0 برنده شد. در لحظات پایانی این بازی مکس آلگری به دلیل اعتراض به داور چهارم از زمین اخراج شد.
پس از اخراج دیده شد که او رو به سکوها کرد و جملات نامشخصی را بیان کرد. برخی رسانه‌های ایتالیایی به سرعت اعلام کردند که آلگری رو به کریستیانو جونتولی، مدیر یوونتوس، عبارت "بیرون، بیرون" را تکرار کرده تا عصبانیت خود از مدیر باشگاه را نشان دهد.
آلگری ظاهرا به این دلیل از مدیر یوونتوس عصبانی است که به نظر می‌رسد دستور به عدم تمدید قرارداد این مربی داده است. جونتولی حتی پیش از این بازی حساس پاسخ مشخصی به احتمال ادامه همکاری با آلگری نداد.

خبرنگار اسدورت مدیاست از آلگری سوال کرد که آیا او پس از اخراج از باشگاه و مدیریت عصبانی بود که این مربی پاسخ داد:"مطلقاً هیچ اتفاقی نیفتاده است. مهم برد است، من برای همه احترام زیادی قائلم. می‌خواستم با پسرانم که فصل مهمی را کنار هم پشت سر گذاشتیم، جشن بگیرم."

او با اشاره به آینده‌اش گفت:"اگر من بروم... اگر این درست باشد که سال آینده دیگر‌ مربی یوونتوس نباشم، همانطور که همه می‌گویند، یووه را به لیگ قهرمانان اروپا رساندم و با جام حذفی ایتالیا اینجا را ترک خواهم کرد. این حق یک باشگاه است که تصمیم بگیرد مربی را حفظ یا اخراج کند."
او درمورد عملکرد تیمش گفت:"من برای بازیکنانم خیلی خیلی خوشحالم. گروه واقعا خوبی داریم، از 5 فوریه که مقابل اینتر شکست خوردیم، سه ماه سخت را تجربه کرده‌ایم. اما ما به همه اهدافمان رسیدیم، رسیدن به لیگ قهرمانان و قهرمانی در جام حذفی ایتالیا. من بسیار خوشحالم که بخشی از این باشگاه هستم، فقط باید از شانس کسب این همه جام تشکر کنم. امشب باید جشن بگیریم، اما از فردا یوونتوس باید دوباره شروع به رقابت کند."
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره