logo

آغاز دوباره تمرین سپاهان برای مقابله با شوک!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
آغاز دوباره تمرین سپاهان برای مقابله با شوک!

ورزش 3/ پس از انجام ماموریت مهم و چالش برانگیز مقابل ملوان که طی دو سال اخیر خاطرات بسیار تلخی برای سپاهان و هوادارانش رقم زده، مورایس و شاگردانش با هدف جدیدی تمرینات را از سر گرفته‌اند.

سپاهان در حال حاضر و در فاصله 3 هفته مانده تا پایان مسابقات با 48 امتیاز رتبه سوم جدول رده بندی را در اختیار دارد و این در شرایطی است که آنها تراکتور را با 47 امتیاز پشت سر خود می‌بینند و اگر کوچکترین اشتباهی داشته باشند، شاید به شکل ناباورانه‌ای در حضور در رقابت‌های بین‌المللی فصل آینده در قاره کهن محروم شوند.

به همین دلیل پس از پیروزی برابر ملوان و انجام ماموریت صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی، تمرینات سپاهان با جدیت آغاز شده و بر مصاف برابر هوادار تمرکز دارد که روز سه شنبه به طور همزمان با 7 مسابقه دیگر لیگ برتر از ساعت 19:45 دقیقه در ورزشگاه نقش جهان آغاز می‌شود.

گفتنی است که طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا سه رقابت باشگاهی در سطح قاره برای فصل پیش رو برنامه ریزی شده که در سطح اول یا لیگ الیت دو تیم اول و دوم لیگ برتر سهمیه مستقیم را کسب می‌کنند و سهمیه سوم هم به قهرمان جام حذفی داده می‌شود، که البته برای حضور در مرحله گروهی باید در پلی‌آف برنده شود.

ایران در سطح سوم رقابت باشگاهی آسیا که برای کشورهای در حال توسعه در نظر گرفته شده، سهمیه‌ای ندارد ولی در سطح دوم یک سهمیه برای لیگ برتر فوتبال ایران در نظر گرفته شده و تیم سوم جواز حضور در این مسابقات را پیدا می‌کند.

2023893


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره