ورزش 3/ يوليان ناگلزمن در قامت مربي لايپزيش ثابت کرده است که به زودي حرف هاي بيشتري براي گفتن خواهد داشت.
بسياري يوليان ناگلزمان را سرمربي احتمالي بايرن مونيخ و تيم ملي آلمان در آينده مي دانند؛ سرمربي جواني که چندي پيش و در سن 32 سالگي پيشنهاد رئال مادريد را رد کرد و مدعي شد چنين قدم بزرگي در اين سن شايد برايش زود باشد.
او که در هوفن هايم شهره شد، در لايپزيش فصلي رويايي را پشت سر گذاشت و پس از حذف اتلتيکو در يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان، تيمش را به نيمه نهايي هم رساند ولي با شکست 3-0 از پي اس جي ماجراجويي هايش به اتمام رسيد.
ناگلزمن چندي پيش در مصاحبه اختصاصي با مارکا و در مورد پيشنهاد رئال به وي در سال 2018 گفت:«  بله، سال 2018 تماس هايي تلفني برقرار شد ولي در نهايت خودم پاسخ منفي دادم. معتقد بودم که هنوز زمان درستي براي هدايت تيمي مثل رئال مادريد نيست. در ميان ليستي که مربيان مطرح ديگري هم حضور داشتند، من هم يکي از نامزدها بودم. صحبت هاي خوبي با خوزه آنخل سانچس(مدير اجرايي رئال) داشتم و در نهايت تصميم بر اين شد که الان زمان درستي نيست. توافق کرديم که بعدها اگر رئال به مربي نياز داشت و من هم در دسترس بودم، بازهم گفت و گو کنيم.»
رالف رانگنيک سرمربي سابق لايپزيش و شالکه که اخيرا گزينه شماره يک ميلان نيز بود، اطمينان دارد که ناگلزمن مي تواند همين حالا هم سرمربي رئال شود:« بر اين اعتقادم که يوليان ناگلزمن مي تواند در رئال مربيگري کند و کارش را هم به خوبي انجام بدهد. احتمال اينکه او به زودي لايپزيش را به مقصد تيمي بهتر و بزرگتر ترک کند، خيلي بالاست.
او در شرايطي برابر پي اس جي شکست خورد که ارزش کل بازيکنان حريف، 5 برابر مجموعه لايپزيش بود. نمي خواهم بگويم که داشتن بازيکنان گرانقيمت بيشترين اهميت را در کسب موفقيت دارد ولي قطعا مي تواند تاثيرگذار باشد. ناگلزمن در تيمي با بازيکنان بزرگ، مي تواند موفقيت هاي زيادي کسب کند.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد