ورزش 3/ سيدجلال حسيني با ارائه يکي از بهترين بازي هاي اين فصل خود، ليگ نوزدهم را به پايان رساند.
مدافع شماره چهار تيم فوتبال پرسپوليس در حالي به عنوان کاپيتان تيم قهرمان پيراهن سرخ ها را در آخرين بازي فصل برتن کرد که حريف، همان تيمي بود که سيدجلال براي نخستين بار قهرماني ليگ برتر را در آن کسب کرد و حالا تعداد جام ها را به دو رقمي شدن نزديک کرده است.
سيدجلال در اين بازي براي هفدهمين بار در فصل جاري در ترکيب اصلي قرار گرفت که اين رکوردي قابل توجه براي بازيکني است که مصدوميت هايي را نيز در طول فصل داشت و همچنين پرسپوليسي ها دو مدافع مياني ديگر را هم در ترکيب خود مي‌ديدند. شايد کمتر کسي انتظار داشت که سيدجلال در بيش از نصف بازي ها فيکس باشد و چند بازي را هم به عنوان بازيکن تعويضي وارد زمين شود، اما کاپيتان با صلابت سرخ ها دوباره درخشيد و چه در دوره کالدرون و چه در دوران گل محمدي، آن ها را مجاب به استفاده از خود کرد.
اما نمايش در بازي شب گذشته بسيار قابل توجه بود. او 74 پاس داد تا در صدر بيشترين تعداد پاس بين مدافعان پرسپوليس قرار گيرد و همچنين نرخ 97% پاس صحيح را نيز از خود به جاي گذاشت تا شب فوق العاده اي را در مقابل تيم سابقش سپري کند. نکته جالب اين که در تيم پرسپوليس فقط بشار رسن و احمد نوراللهي بيشتر از سيدجلال پاس دادند و ديگر بازيکنان در رتبه پايين تر نسبت به اين بازيکن قرار گرفتند.
کاپيتان سرخ ها همچنين 10 کنش دفاعي موفق داشت و از علل کلين شيت قرمز ها در اين بازي به حساب مي‌آيد. او با اين نمايش پرسپوليسي ها را اميدوار کرد و آمادگي اش را براي بازي دربي در جام حذفي و همچنين ليگ قهرمانان آسيا نشان داد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد