تسنيم/ با وجود مخالفت رئيس باشگاه بارسلونا با فروش فوق‌‌ستاره آرژانتيني اين تيم، تعدادي از اعضاي هيئت مديره باشگاه با فروش کاپيتان تيم مخالف نيستند.
به نقل از ESPN، در حالي که خوسپ ماريا بارتومئو رئيس باشگاه بارسلونا و هواداران اين تيم اميدوار به متقاعد شدن ليونل مسي براي ماندن در اين تيم هستند، برخي از اعضاي هيئت مديره باشگاه با فروش اين بازيکن 33 ساله مخالفتي ندارند.
اين چند عضو که نام‌شان فاش نشده است در گفت‌و‌گو با شبکه ESPN، اعلام کرده‌اند که اگر شرايط مناسبي براي فروش مسي در تابستان سال جاري فراهم شود، با انتقال او به تيمي ديگر مخالفت نخواهند کرد.
با وجود تأکيد رونالد کومان سرمربي جديد تيم فوتبال بارسلونا بر ماندن مسي و معرفي اين بازيکن آرژانتيني به‌عنوان قلب برنامه‌هاي تاکتيکي‌اش، هنوز هم گمانه‌زني‌هايي درباره احتمال جدايي اين بازيکن به مقصد تيم‌هايي مانند اينتر، منچسترسيتي و پاري‌سن‌‌ژرمن شنيده مي‌شود. اين شايعات از زماني که اعلام شد کومان در اولين ملاقاتش با مسي نتوانسته نظر او را جلب کند، شدت هم گرفته است. اين در حالي است که مسي تا پايان فصل آينده با بارسلونا قرارداد دارد و وجود يک بند فسخ 700 ميليون يورويي در اين قرارداد، کار را براي انتقالش سخت مي‌کند.
مسي پس از ناکامي تيمش در فتح لاليگا و جام حذفي اسپانيا و پس از آن باخت تحقير‌آميز 8 بر 2 مقابل بايرن مونيخ در ليگ قهرمانان اروپا، به شدت از آينده تيمش نااميد است و حتي ورود کومان هم نتوانسته او را به آينده خوش‌بين کند. اين همان موضوعي است که او در اولين ملاقاتش با کومان به اطلاع سرمربي جديد کاتالان‌ هم رسانده است.
علاوه بر اين گفته مي‌شود بازيکناني مانند لوئيس سوارس و جوردي آلبا در فهرست بازيکنان مازاد کومان قرار دارند و جدايي اين دو بازيکن که مسي با آنها رابطه بسيار خوبي دارد نيز مي‌تواند مزيد بر علت شود تا ستاره آرژانتيني بيشتر به ترک نوکمپ راغب شود.
سوارس روز گذشته (جمعه) با انتشار پيامي مبهم در اينستاگرام در بحبوحه گمانه‌زني‌ها درباره آينده‌اش نوشت: «هرگز فراموش نکنيد که شما معمار آينده خودتان هستيد».


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد