ورزش 3/ سروش رفيعي هافبک تيم فوتبال سپاهان مي گويد گاهي مواقع حتي تيم هاي خوب هم نمي توانند به چيزي که حقشان است برسند.
سروش رفيعي در گفتگويي پس از پايان رقابت هاي ليگ نوزدهم و ناکامي سپاهان و اينکه چرا اين تيم موفق به کسب قهرماني نشد، اينطور حرف هايش را آغاز کرد: فکر مي‌کنم عوامل زيادي دست به دست هم مي دهد که شما بتوانيد تيمي را قهرمان کنيد ولي هميشه تيمي که شايسته است و تيم خوبي است، نمي تواند قهرمان بشود.
او سپس با اشاره به ناکامي هاي تيم فوتبال سپاهان اضافه کرد: متاسفانه در مقاطعي بدشانسي هاي زيادي آورديم و نتوانستيم قهرمان شويم.
سروش رفيعي در پاسخ به اين سوال که بازي نکردن مقابل پرسپوليس ضربه بزرگي به سپاهان زد، توضيح داد: آن بازي خيلي به ما لطمه زد. آن بازي علاوه بر اينکه از نظر امتيازي فاصله ما را با پرسپوليس بيشتر کرد، از نظر روحي و رواني هم خيلي آسيب ديديم. درگير حواشي زيادي شديم و دو سه هفته مدام در مورد اين بازي صحبت مي شد؛ اينکه چه اتفاقي مي افتد و نتيجه بازي به سود چه تيمي مي شود. اين خيلي ما را اذيت کرد. نمي توانم بگويم صد در صد ولي تاثيرگذار بود.
رفيعي در مورد خوش رو بودن هميشگي خود گفت: من سعي مي کنم هميشه شاد باشم و اين شادي را به ديگران هم انتقال بدهم. به هر حال اما زندگي بالا و پايين و فشار و سختي زياد دارد. ما هم ناراحت مي شويم. سعي مي کنم بد برخورد نکنم ولي هميشه هم نمي شود خنديد.
سوال بعدي از رفيعي در رابطه با تکلي بود که او در نيمه اول روي پاي بازيکن نفت آبادان زد و از زمين بازي اخراج شد. او در واکنش به اين سوال که خودش معتقد به کارت قرمز در آن صحنه بود، اينطور توضيح داد: به عقيده خودم و اينکه گفتم کارت قرمز بود، به خاطر شکل برخوردم با بازيکن بود. در واقع آن تکلي که زدم. ولي اگر در آن صحنه آقاي سيدعلي کارت زرد هم نشان مي داد، خيلي تفاوتي نداشت، چون برخورد آنچناني نداشتم. 
او سپس با تشکر از همسرش بيان کرد: اين اولين مرتبه اي که در يک مصاحبه مي خواهم اينطور حرف بزنم. بايد تشکر کنم از او که از وقتي کنارم آمده، شرايطم را درک کرده و هميشه کنارم بوده. واقعا با يک فوتباليست زندگي کردن سخت است و نياز به صبر زيادي دارد. خيلي وقت ها شما خسته ايد. از يک برد خوشحال هستيد يا از يک باخت ناراحتيد. فوتبال به هر حال زندگي ما را تحت تاثير قرار مي دهد و اطرافيان ما هم تحت تاثير قرار مي گيرند.
بخش بعدي صحبت هاي سروش رفيعي در رابطه با کادر درمان در اين روزهاي سخت بود و گفت: فکر مي کنم جمله يا کلمه اي براي توصيف اين محبت و بزرگواري پزشکان و پرستاران عزيز و تمام عزيراني که در اين عرصه زحمت مي کشند، وجود ندارد. خيلي از شما از عزيزانتان و جانتان براي مردم گذشته ايد. فقط مي توانم بگويم دست تک تک شما را مي بوسم. از شما تشکر مي کنم و اميدوارم اين ويروس خيلي زود از بين برود و شما را شاد ببينيم. اين فداکاري و مهرباني در تاريخ ماندگار خواهد شد و هيچ وقت از ياد نمي رود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد