خبر ورزشي/ در حالي که چند روز پيش شنيده مي‌شد، لک با پرسپوليس به توافق رسيده اما خبر‌ها حاکي از اين است که اين بازيکن به دليل پاره‌اي از اختلافات، مذاکراتش با پرسپوليس در همان روزهاي نخست به بن‌بست رسيد.
بوژيدار رادوشويچ اگر مي خواست براي پرسپوليسي‌ها دروازه‌بان از آب در بيايد در دربي حذفي بايد خودي نشان مي‌داد اما ناکامي رادو در آن بازي ثابت کرد پرسپوليس پس از عليرضا بيرانوند بايد در فکر خريد يک دروازه‌بان باشد.
نگاهي به فهرست دروازه‌بان‌هاي حاضر در رقابت‌هاي ليگ برتر و خبرهايي که جسته و گريخته شنيده مي‌شود، دو دروازه‌بان شانس بيشتري براي حضور در پرسپوليس دارند؛ يکي حامد لک و ديگري رشيد مظاهري.
در حالي که چند روز پيش شنيده مي‌شد، لک با پرسپوليس به توافق رسيده اما خبر‌ها حاکي از اين است که اين بازيکن به دليل پاره‌اي از اختلافات، مذاکراتش با پرسپوليس در همان روزهاي نخست به بن‌بست رسيد.
از سوي ديگر تلاش رشيد مظاهري براي فسخ قراردادش با باشگاه تراکتور نيز با بن‌بست مواجه شده و در واقع مي‌شود گفت در حال حاضر هر دو دروازه بان براي اين که قرارداد خود را با پرسپوليس نهايي کنند شانس دارند.
فقط بايد ديد کار کداميک زودتر درست مي‌شود. آيا حامد لک کمي کوتاه مي‌آيد و امضا را زير قرارداد مي‌اندازد يا مظاهري با تراکتور توافق مي‌کند و راهي پرسپوليس مي‌شود؟


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد