خبر ورزشي/ سرمربي نساجي مازندران با مسئولان باشگاه استقلال مذاکراتي داشت اما در نهايت توافق براي حضورش روي نيمکت اين تيم حاصل نشد.
محمود فکري با توجه به عملکرد خوبي که در نساجي داشت گزينه بسيار مناسبي براي حضور در جمع آبي‌پوشان به حساب مي‌آمد، اما اين اتفاق رخ نداد که البته دليل جالبي داشت.
گويا فکري خواهان عقد قرارداد يک ساله بود، اما مسئولان باشگاه استقلال انتظار داشتند فکري فقط براي چهار بازي در ليگ قهرمانان آسيا روي نيمکت تيم‌شان بنشيند که سرمربي نساجي اين خواسته آنها را نپذيرفت.
از طرفي، فکري در نساجي مازندران نتايج خوبي گرفته و بايد از چند روز ديگر تمرينات آماده‌سازي اين تيم را براي حضور پرقدرت در ليگ برتر آغاز کند. اگر او به طور موقت راهي استقلال مي‌شد به احتمال فراوان نساجي را هم از دست مي‌داد.‌ئمي‌توان در اين مورد به محمود فکري حق داد که نگران آينده کاري خود باشد.
از سوي ديگر، استقلالي‌ها همزمان با مجيد نامجومطلق هم صحبت کردند و قرار شد دستيار فرهاد مجيدي در چهار بازي آسيايي نقش سرمربي را براي استقلال بازي کند. با اين حساب بايد گفت فکري در نساجي مي‌ماند تا در ليگ بيستم باز هم سرمربي اين تيم باشد، اما به هر حال، او به واسطه نتايج خوبي که گرفته بود، از گزينه‌هاي جدي نيمکت استقلال به شمار مي‌رفت.
گفتني است؛ محمود فکري سابقه حضور ۱۳ ساله در استقلال را دارد و در چند مقطع کاپيتان اين تيم هم بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد