ايلنا/ با پايان مهلت فيفا به پرسپوليس و عدم انجام تعهدات نسبت به سرمربي کروات اسبق اين تيم، راي مربوط به محروميت نقل و انتقالاتي اجرا شد.
پرسپوليس تا پايان وقت اداري براي پرداخت کامل مطالبات برانکو ايوانکوويچ، سرمربي سابق خود فرصت داشت که موفق به انجام اين موضوع نشد.
بر اين اساس طي نامه ارسالي از فيفا که به دست فدراسيون و باشگاه پرسپوليس نيز رسيده، سرخپوشان با محروميت از دو پنجره نقل و انتقالاتي مواجه شدند و بايد طي يک ماه آينده نسبت به انجام تعهدات خود عمل کنند. 
در صورتي که طي اين مهلت يکماهه پرسپوليس بار ديگر موفق به انجام اين تعهد نشود، جريمه 6 امتياز کسر امتياز گريبان اين تيم را خواهد گرفت. 
باشگاه پرسپوليس در صورتي که طي دو ماه آينده موفق به انجام اين تعهد نشود، ضمن بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتي و کسر شش امتياز، به يک رده سقوط در ليگ نيز محکوم خواهد شد!
باشگاه پرسپوليس چندي پيش طي بيانيه‌اي به اين مساله اعتراف کرده بود که قادر به پرداخت مطالبات برانکو ايوانکوويچ در مهلت مقرر نخواهد شد و احتمال بسته شدن مقطعي پنجره وجود خواهد داشت. با اين حال اکنون آنها براي فرار از محکوميت‌هاي بعدي بايد به دنبال اين باشند تا در اين يک ماه، مطالبات سرمربي کروات سابق خود را پرداخت کنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد