نماد آخرین خبر

فلیک: گلزنی مارتینس یکی از آن داستان‌های زیبای فوتبال بود

منبع
تسنيم
بروزرسانی
فلیک: گلزنی مارتینس یکی از آن داستان‌های زیبای فوتبال بود

تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال بايرن مونيخ پس از برتري تيمش مقابل سويا از هافبک اسپانيايي‌اش و عملکرد شاگردانش تمجيد ويژه‌اي کرد.
هانسي فليک که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در ديدار سوپرجام اروپا در شهر بوداپست مجارستان با نتيجه 2 بر يک سويا  را در جدالي 120 دقيقه‌اي از پيش‌رو برداشتند و فاتح اين جام شدند، پس از اين بازي در تمجيد از هافبک اسپانيايي‌اش که پنج دقيقه پس از ورودش به ميدان در دقيقه 104 گل برتري باواريايي‌ها را به ثمر رساند، گفت: خاوي مارتينس با گلي که به ثمر رساند، پيروزي را براي ما به ارمغان آورد. گاهي اوقات فوتبال داستان‌هايي اينچنيني را مي‌نويسد و اين يکي از آن داستان‌هاي زيبا بود. روز چهارشنبه گزارش‌ شد که او در بيلبائو بود (بحث بازگشت مارتينس به اتلتيک بيلبائو مطرح است)، اما او در اين ديدار گل برتري ما را به ثمر رساند.
سرمربي آلماني بايرن مونيخ در ارزيابي بازي هم اظهار داشت: 15 دقيقه طول کشيد تا ما در جريان بازي قرار بگيريم. فوق‌العاده بود که مي‌ديدم بازيکنان با ذهنيتي که دارند از آن شرايط سخت بازي گذر کردند و در نهايت هم به پيروزي رسيدند. در پايان بازيکنانم با گذر از موانع موجود به پيروزي دست يافتند.
وي همچنين درباره حضور تعدادي از تماشاگران در اين بازي اظهار داشت: خوب بود که در اين ديدار دوباره چنين جوي را تجربه کرديم. همه چيز کمي بيشتر شبيه به فوتبال بود و از اين بابت خوشحاليم. بيشتر از همه اميدوار هستم همه تماشاگران در سلامت کامل به خانه‌هاي خود بازگردند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره