نماد آخرین خبر

این شما و این قاتل پپ گواردیولا!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ به نظر مي رسد بايد جيمي واردي را قاتل منچسترسيتي تحت هدايت پپ گوارديولا دانست.
 نيمه نخست ديدار تيم هاي منچسترسيتي و لستر در شرايطي با تساوي 1-1 به اتمام رسيد که سيتيزن ها در همان دقيقه چهارم موفق به باز کردن دروازه لستر شدند. اما روباه ها در دقيقه 37 با متوقف شدن جيمي واردي در محوطه صاحب يک ضربه پنالتي شدند و خود اين بازيکن موفق شد اين موقعيت را تبديل به گل کند. جيمي واردي يک بار ديگر نشان داد راه دروازه تيم گوارديولا را به خوبي مي شناسد.
البته واردي در اوايل نيمه دوم باز هم با يک ضربه پشت پاي فوق العاده دروازه سيتي را باز کرد و تيمش را 1-2 پيش انداخت. اما اين پايان کار نبود و لحظاتي بعد واردي اين بار از اريک گارسيا پنالتي گرفت و موفق به زدن گل سوم تيمش شد.
از زمان اولين بازي در ليگ برتر در آگوست 2014، جيمي واردي در اين رقابت ها با کسب 19 پنالتي، در کنار رحيم استرلينگ از اين حيث در بين تمام بازيکنان ليگ برتري بي رقيب بوده و همچنين هيچ بازيکني بيشتر از مهاجم لستر با 22 گل از روي نقطه پنالتي موفق به گلزني نشده است.
همچنين جيمي واردي تا به حال در اين چهار سال هشت گل در ليگ برتر مقابل منچسترسيتي تحت هدايت پپ گوارديولا به ثمر رسانده است که بيش از دو برابر نسبت به نزديک ترين رقيبش در ليگ برتر محسوب مي شود. جالب اينجاست در تمام طول دوران مربيگري گوارديولا در عرصه ليگ هيچ بازيکني بيشتر از سه بار موفق به باز کردن دروازه تيم هاي او نشده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره