نماد آخرین خبر

دشمن لیونل مسی در آستانه جدایی از بارسلونا!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
دشمن لیونل مسی در آستانه جدایی از بارسلونا!

ورزش 3/ به نظر مي رسد دوران تلخ حضور جوزپ بارتومئو در پست رياست باشگاه بارسلونا رو به پايان است.

بارسلونا در اين سالها روند پرفراز و نشيبي را طي کرده و نتايجي گرفته که چندان باب ميل هواداران اين تيم نبوده است. فصل گذشته به بدترين شکل ممکن براي بلوگرانا پيش رفت و آنها بعد از سالها در کسب حتي يک جام نيز ناکام بودند. اما شکست تحقيرآميز 2-8 مقابل بايرن مونيخ در ليگ قهرمانان، خشم هواداران بارسلونا را به اوج رساند.
بسياري عملکرد مديريت باشگاه و در راس آن جوزپ بارتومئو را يکي از عوامل اصلي رخ دادن اين ناکامي ها مي دانند. مديران بارسا در سالهاي اخير به ندرت قادر به جذب بازيکنان مورد نظر کادر فني بوده اند و ستاره بزرگي مانند نيمار را نيز به راحتي به پاري سن ژرمن واگذار کردند.
يکي از مهم ترين مشکلات جوزپ بارتومئو در اين سالها عدم برقراري رابطه دوستي با ليونل مسي بوده است. مشکلات بين مديريت باشگاه و کاپيتان در اين تابستان به اوج رسيد و مسي فاصله اي تا جدايي از بارسا و انتقال به منچسترسيتي نداشت. البته در نهايت او با دلي آزرده اعلام کرد در نوکمپ باقي مي ماند، اما از هر فرصتي از جمله جدايي لوييس سوارز براي طعنه زدن به جوزپ بارتومئو استفاده کرد.
حالا به نظر مي رسد موعد جدايي اين رئيس منفور از بارسا فرا رسيده و آراي جمع شده عليه او نشان مي دهد جوزپ بارتومئو ديگر از نظر قانوني وجاهت حضور در پست رياست باشگاه را ندارد. به زودي احتمالا اتفاقات مهمي در کادر مديريتي اين باشگاه رخ خواهد داد.
در ابتدا ترديدهايي در مورد راي هاي جمع شده عليه جوزپ بارتومئو مطرح شده و حالا دوباره اين آرا مورد بررسي قرار گرفته است. نشريه موندوديپورتيوو با تيتر درشت 18090 راي مدعي شد جنبش آراي عدم اعتماد به رئيس باشگاه بارسلونا از 16521 راي قطعي مورد نطر عبور کرده و همچنان در حال افزايش است. حالا نوبت بارتومئو است که در اين رابطه واکنش نشان داده و صحت آراي عدم اعتماد به خود را تاييد کند. بدين ترتيب او به زوي بايد در اين رابطه صحبت کند و اخبار زيادي در مورد استعفاي بارتومئو و احتمال برگزاري انتخابات زودهنگام به گوش مي رسد.
نشريه اسپورت نيز تيتر يک خود را به همين موضوع اختصاص داده و مدعي شد تعداد آراي جمع شده از مقدار مورد نياز نيز پيشي گرفته است و حالا نوبت اسعتفاي بارتومئو است. جلسه اي مهم هفته آينده در هيئت مديره باشگاه بارسلونا برگزار خواهد شد و آنجا مشخص مي شود که آيا رئيس مغضوب اين باشگاه استعفا مي دهد يا خير. البته به نظر مي رسد خود بارتومئو تمايل چنداني به استعفا ندارد، اما ممکن است در نهايت اين روند او را مجبور به جدايي از صندلي رياست اين باشگاه بکند.


 ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره