تسنیم/ دبیر کل کمیته ملی المپیک به تشریح اختلافات موجود بین کادر فنی و فدراسیون تیراندازی پرداخت.
کیکاووس سعیدی در حاشیه مسابقه آزاد گلف در خصوص اختلافات بین‌کادر فنی و فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: سه، چهار جلسه برای حل مشکل تیراندازی برگزار شد. این جلسات با حضور کادر فنی و مسئولان فدراسیون، صالحی امیری، طاهره طاهریان، مهین فرهادی‌زاد و نصرالله سجادی  برگزار شد.‌ اختلافات در تیراندازی شخصی نیست و بحث بر سر تهیه لوازم و تجهیزات است و یک انتظار به حق است که ورزشکاران تجهیزات لازم را برای تمرین داشته باشند به هر حال المپیک برگزار می‌شود.
وی در ادامه افزود: در شرایط‌ موجود توصیه کمیته ملی المپیک بر ادامه تعامل است. هم باید شرایط فدراسیون، مشکلات تهیه فشنگ، سلاح و محدودیت‌های تحریم و کرونا در نظر شود و هم اینکه نیاز به حق ورزشکاران داشتن امکانات و تجهیزات است.
دبیر کل کمیته ملی المپیک یادآوری کرد: سیاست رسمی ما در کمیته ملی المپیک مداخله در امور فدراسیون‌ها و فرآیندهای کاری و اجرایی آنها نیست اما هر زمان ضرورت داشته باشد با برگزاری نشست و گفت‌وگو مشکلات را حل و فصل می‌کنیم. تاکید ما این است که خانواده تیراندازی کنار هم باشد و با وضع موجود را بهتر و  شرایط مطلوب‌تر را فراهم‌ کنند.
وی تاکید کرد: زمان مناسبی برای کناره‌گیری نیست و نتیجه‌ای ندارد. نتایج تیراندازی در کسب سهمیه خوب بوده است و باید آمادگی تیراندازان را از طریق انسجام و همدلی و تعامل افزایش دهیم‌. برداشت ما این است که اختلاف تیراندازی جدی نیست‌.
سعیدی افزود: سعی ما بر این بود که عزیزان را نزدیک کنیم و این به تدبیر فدراسیون برمی‌گردد که شرایط را برای بازگشت فراهم کند و کادر فنی با درک شرایط خود را کنار فدراسیون قرار دهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید