فارس/ جعفر سميعي به مربي دروازه‌بانان سابق پرسپوليس قول داد روند دريافت مطالباتش از اين باشگاه را رسيدگي خواهد کرد.
محسن سيدي که در زمان سرمربيگري گابريل کالدرون به عنوان مربي دروازه بان‌هاي پرسپوليس فعاليت مي‌کرد، با جدايي از اين تيم در دوران مديريت محمد حسن انصاري فرد با وي توافق رسيد که به جاي دريافت مطالبات يک ساله اش از اين باشگاه مبلغ ۱۳۰ ميليون تومان که مربوط به پايان حضور وي در جمع سرخ پوشان مي شود دريافت کند‌.
البته در اوايل اسفند سال گذشته که سيدي با مديرعامل اسبق باشگاه اين توافق نامه را امضاء کرد قرار شد اين مبلغ تا پايان سال ۹۸ به وي پرداخت شود که در ادامه با جدايي انصاري فرد از مديريت باشگاه چنين اتفاقي رخ نداد.
در نهايت پس از پيگيري مربي دروازه بان‌هاي سابق پرسپوليس در دوران مديريت مهدي رسول پناه حدود نيمي از مطالبات وي در مرداد ماه پرداخت شد. با اين وجود رسول پناه به سيدي قول داد باقي مانده طلبش را هم در نهايت ظرف يک تا دو هفته پرداخت کند که باز هم اين اتفاق رخ نداد و وي همچنان از پرسپوليس طلبکار مانده است.
سيدي که به تازگي با ابراهيم شکوري براي دريافت مطالباتش به چالش خورده بود امروز به محل باشگاه پرسپوليس رفت و در نهايت جعفر سميعي از وي درخواست کرد گزارشي از روند دريافت پول خود را به مديرعامل جديد باشگاه  ارائه بدهد تا در جريان دريافتي ها و باقي مانده طلب اين مربي قرار بگيرد. همچنين توافق نامه سيدي با انصاري فرد هم ضميمه اين نامه شد.
قرار است سميعي پس از بررسي اين گزارش درباره زمان پرداخت طلب حدود ۶۰ ميليون توماني سيدي جواب بدهد. با اين تفاسير شکايت اين مربي هم از پرسپوليس منتفي شده است و سيدي همچنان قصدي براي شکايت از اين باشگاه به کميته وضعيت ندارد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد