ورزش 3/ قرعه کشي دور يک هشتم نهايي کوپا دل ري انجام شد و بر اين اساس، بارسا به مصاف تيم مادريدي رايووايکانو از دسته دوم اسپانيا خواهد رفت.
شب گذشته دور يک شانزدهم نهايي کوپا دل ري به اتمام رسيد و چهره 16 تيم راه يافته به يک هشتم نهايي مشخص شد.
در اين دور، شگفتي هاي بزرگي را شاهد بوديم از جمله حذف رئال مادريد که نتوانست از سد "آلکويانو"، تيم حاضر در دسته سوم اسپانيا عبور کند. رئال چهارشنبه شب در زمين اين تيم 2-1 شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت. در دور قبل تر نيز اتلتيکو مادريد با شکست از کورنيا حذف شده بود.


بارسا اما هر طور که بود و به زحمت توانست شب گذشته کورنيا را در وقت هاي اضافه، 2-0 شکست دهد و به يک هشتم نهايي برسد.در اين مرحله آلکويانو و ناوال کارنرو به عنوان تيم هاي دسته سوم و جيرونا، رايووايکانو و آلمريا از دسته دوم فوتبال اسپانيا حاضر هستند. به اين ترتيب تنها شاهد سه مصاف تيم هاي لاليگايي در دور يک هشتم نهايي خواهيم بود. طبق قوانين، 5 تيم دسته هاي پايين تر به مصاف تيم هاي لاليگا مي روند و ميزبان نيز خواهند بود. يک هشتم نهايي کوپا دل ري و مرحله بعد تک بازي خواهد بود و از نيمه نهايي بازي ها رفت و برگشت مي شود.


تيم هاي حاضر در يک هشتم نهايي کوپا دل ري:
آلکويانو، ناوال کارنرو، جيرونا، رايووايکانو، آلمريا، بارسلونا، سويا، بيلبائو، سوسيداد، ويارئال، والنسيا، گرانادا، بتيس، اوساسونا، لوانته و رئال وايادوليد.
بازي هاي يک هشتم نهايي کوپا دل ري، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته پيش رو برگزار خواهند شد.قرعه کشي نهايي:
آلکويانو - بيلبائو
ناوال کارنرو - گرانادا
جيرونا - ويارئال
رايووايکانو - بارسلونا
آلمريا - اوساسونا
وايادوليد - لوانته
سويا - والنسيا
بتيس - سوسيداد

 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد