ورزش 3/ پرسپوليس در حالي به مصاف فولاد مي‌رود که يکي از بازيکنان تيم جواد نکونام انگيزه‌اي خاص در مقابل سرخپوشان پايتخت دارد.
ستاره محبوب برانکو ايوانکوويچ با هزار اميد و آرزو وروتسواف را ترک کرد و راهي تهران شد و با قراردادي مطلوب از نظر مالي به پرسپوليس پيوست اما نه روي نيمکت سرخپوشان سرمربي کروات بود و نه احمدزاده موفق شد نمايش‌هايي را ارائه کند که در دوره برانکو از خود نشان داده بود.
بنابراين فرشاد و پرسپوليس اين بار خيلي زود به خط پايان رسيدند و اين بار پرسپوليس بود که او را نخواست تا آنچه از دوره سوم حضور احمدزاده در پرسپوليس در ذهن بسياري از هواداران اين تيم مانده، حواشي عجيب نظير اتفاقي است که در شهرآورد رخ داد يا چهار جلسه محروميتي که حتي باشگاه پرسپوليس نيز به آن اعتراض نکرد.
در همان روزهايي که تصور مي‌شد احمدزاده را بايد به سياهه بازيکناني اضافه کرد که مسيرشان از راه مطلوب خارج شده اما اتفاق ديگري رخ داد. فرشاد از مذاکره با تراکتور خارج شد و فولاد را براي آينده فوتبالش انتخاب کرد؛ انتخابي که در نهايت منجر به درخشش دوباره فرشاد و حضور او در بين هافبک‌هاي ممتاز ليگ برتر شد.
احمدزاده در نيم فصل دوم ليگ نوزدهم درخشش ويژه‌اي داشت. او ۲ گل زد و ۲ پاس گل داد و در نهايت بالاترين نمره را در بين بازيکنان فولاد گرفت و شايد چندان نتوان گرفتن سهميه آسيايي براي تيم نکونام بدون حضور او را متصور شد.
حالا يک سال و نيم از روز جدايي احمدزاده از پرسپوليس مي‌گذرد و سرخپوشان پايتخت در يکي از حساس‌ترين مقاطع فصل به پست فولاد خورده‌اند؛ فولادي که از زمان ورود فرشاد احمدزاده در استاديوم خانگي شکست نخورده و حالا با ستاره اروميه‌اي خود به دنبال شکست دادن پرسپوليس خواهد بود.
اما ماموريت شخصي فرشاد، نمايش توانايي به تيم، سرمربي و هواداراني است که او را طرد کردند. نکته مهم اينکه اگر فولاد پرسپوليس را شکست دهد يا از اين تيم امتياز بگيرد، سرخپوشان احتمالا صدرنشيني را در فولاد آره نا جا خواهند گذاشت!


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد