نماد آخرین خبر

افشای پیام واتس‌اپی گلر ایتالیا برای هم‌تیمی‌هایش

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
افشای پیام واتس‌اپی گلر ایتالیا برای هم‌تیمی‌هایش

ورزش 3/ سالواتوره سيريگو، دروازه بان دوم تيم ملي ايتاليا در يورو پيام واتساپي که پيش از مسابقات براي هم تيمي هايش ارسال کرده بود را فاش کرد.
دروازه بان باشگاه تورينو گزينه دوم روبرتو مانچيني براي دروازه تيم ملي ايتاليا بعد از جان لوئيجي دوناروما به حساب مي‌آمد که در پايان مسابقات به عنوان بهترين بازيکن يورو انتخاب شد. با اين حال مانچيني در سومين بازي مرحله گروهي آتزوري تصميم جالبي اتخاذ کرد و او را در يک دقيقه پاياني به بازي گرفت.
سيريگو حالا در مصاحبه اي با کوريره دلا سرا از پيامي واتس ‌اپي که پيش از ديدار برابر ترکيه براي هم تيمي هايش ارسال کرده رونمايي کرده است. او گفت: "وقتي بازي نمي کنيد، دو گزينه پيش رو داريد، يا در سکوت منتظر نوبت خود باشيد يا سعي کنيد از راه ديگري کمک کنيد. اين ايده تقريباً به طور اتفاقي و در آستانه بازي با ترکيه اتفاق افتاد. ما در حال تغيير بوديم و نمي دانستيم با چه چيزي روبرو خواهيم شد.
من جملاتي را با موبايل نوشتم و آنها را ذخيره کردم.  و بعد تصميم گرفتم آنها را بفرستم."
سيريگو در ادامه فاش کرد که اين پيام را براي هم تيمي هايش ارسال کرده است: " ما از يک سال و نيم پيش به اينجا مي آيم که فوتبال از آن زمان تغيير زيادي کرده است. براي ما اينکه به همراه هواداران وارد استاديوم مي شويم يک پيروزي محسوب مي‌شود. بياييد يادآوري کنيم که هر چقدر شما متحدتر باشيد قوي تر نيز خواهيد بود. بيايد از کاري که انجام مي دهيم لذت ببريم چرا که بسياري دوست داشتند حالا جاي ما باشند."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره