نماد آخرین خبر

پیکه ول‌کن داستان ضربات پنالتی نیست!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
پیکه ول‌کن داستان ضربات پنالتی نیست!

ورزش 3/ جرارد پيکه، مدافع سابق تيم ملي اسپانيا همچنان به داستان تعيين پنالتي زن اول در ضربات پنالتي معترض است.
تيم ملي ايتاليا پيش از صعود به ديدار فينال و برتري مقابل انگليس، در نيمه نهايي اسپانيا را نيز در ضربات پنالتي شکست داد و بعد از آن ديدار بود که جرارد پيکه، مدافع مياني بارسلونا مدعي شد زدن ضربه پنالتي اول کمک زيادي به برتري اين تيم کرده است. جرارد پيکه در آن مقطع اذعان داشت تيمي که نواختن ضربات پنالتي را شروع مي کند معمولا برنده هم مي شود و تعيين زننده اول با سکه عادلانه نيست.
همانن اين اتفاق در ديدار نهايي نيز رخ داد و شاگردان روبرتو مانچيني باز هم ضربه اول را نواخته و باز هم به پيروزي و البته عنوان قهرماني دست يافتند. حالا جرارد پيکه بعد از اين مسابقه نيز مدعي شد ايتاليا شايسته قهرماني در رقابت هاي يورو 2020 بوده، اما او همچنان اصرار دارد زدن ضربه اول در ضربات پنالتي به سود آتزوري بوده است.
جرارد پيکه در توييتر خود نوشت: "ايتاليا به شايستگي قهرمان رقابت هاي يورو 2020 شد. به آتزوري تبريک مي گويم و آنها بهترين تيم کل مسابقات بودند. البته اين واقعيت که ايتاليا در پنالتي ها ضربه اول را زدند دوباره به آنها در اين ديدار نيز کمک کرد. اين روند به ايتاليا اجازه داد که مانند ديدار مقابل اسپانيا از حريف عقب افتاده، اما همچنان شانس بازگشت داشته باشند."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره