ورزش 3/ هافبک خوش تکنيک سپاهان احتمالا بهترين پاسور ليگ برتر خواهد شد.
رقابت‌هاي هفته پاياني ليگ بيستم در حالي هم‌اکنون دنبال مي‌شود که علاوه بر جذابيت رقابت براي قهرماني، کسب سهميه آسيايي و تعيين تيم سقوط کننده، رقابت براي عناوين انفرادي هم اهميت دارد.
بيشترين کلين‌شيت اين فصل را حامد لک، دروازه‌بان پرسپوليس داشته و به نوعي لقب دستکش طلايي به او تعلق مي‌گيرد و احتمالا سجاد شهباززاده نيز به‌عنوان بهترين گلزن معرفي مي‌شود، اما سروش رفيعي نيز در اين بين عنوان بهترين پاسور را به خود اختصاص داده است.
تا قبل از بازي‌هاي هفته پاياني ليگ برتر، سروش رفيعي هافبک سپاهان و احمدرضا زنده‌روح هافبک گل‌گهر بهترين پاسورهاي ليگ برتر با ۸ پاس گل بودند که رفيعي در آخرين مسابقه از رقيب خود جلو افتاد.
سروش رفيعي در دقايق ابتدايي نيمه دوم ديدار با استقلال يک پاس در عمق چشم‌نواز به رضا ميرزايي داد تا او دروازه استقلال را باز کند و رفيعي هم به پاس گل شماره ۹ در ليگ بيستم برسد.
لحظاتي پس از پاس گل سروش، احمدرضا زنده‌روح در دقيقه ۶۰ ديدار مقابل نساجي مازندران با تصميم امير قلعه‌نويي از ترکيب گل‌گهر سيرجان خارج شد تا رقابت پاس گلي را هم از دست بدهد.
سروش رفيعي احتمالا در پايان بازي‌هاي امشب با همين ۹ پاس گل عنوان بهترين پاسور ليگ برتر و مهندس ليگ بيستم را به خود اختصاص مي‌دهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد