ورزش 3/ به نظر مي رسد که مذاکرات منچسترسيتي و رحيم استرلينگ براي تمديد قرارداد فعلاً متوقف شده است.
رحيم استرلينگ يکي از بهترين بازيکنان تيم ملي انگليس در رقابت‌هاي يورو بود و با عملکرد فوق العاده خود به حضور اين تيم در مسابقه فينال کمک کرد؛ با اين حال آينده اين بازيکن در تيم باشگاهي خود يعني منچسترسيتي در هاله اي از ابهام قرار دارد و مشخص نيست که او چه تصميمي دارد.
رحيم استرلينگ در اواخر فصل گذشته به يک نيمکت‌نشين زير نظر پپ گوارديولا تبديل شده بود و بيشتر به عنوان يار تعويضي به کار گرفته مي شد؛ موضوعي که باعث شد حضور او در يورو نيز کاملاً مبهم به نظر برسد اما گرت ساوتگيت به اين بازيکن اعتماد کرد و استرلينگ نيز به خوبي پاسخ اعتماد سرمربي سه شيرها را با عملکرد فوق العاده خود داد.
اما هنوز دو هفته ديگر تا پايان قرارداد رحيم استرلينگ با منچسترسيتي باقي مانده است. در اين بين گفته شد که طي هفته هاي اخير مذاکرات براي تمديد قرارداد بين دو طرف انجام شده اما حالا ميرر از توقف مذاکرات دو طرف خبر داده است. در اين گزارش گفته شده که استرلينگ مي‌خواهد در فصل پيش رو وضعيت خود را مورد بررسي قرار دهد و ببينند که آيا در برنامه هاي اصلي پپ گوارديولا جاي دارد يا خير و بعد از آن در مورد تمديد قرارداد تصميم گيري کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد