فارس/ با پايان کار تيم ملي واليبال کشورمان در رقابت‌هاي المپيک توکيو، قرارداد سرمربي تيم ملي هم به اتمام رسيد.
تيم ملي واليبال کشورمان در رقابت‌هاي المپيک توکيو موفق به کسب 2 پيروزي شد و از سوي ديگر 3 شکست را هم تجربه کرد. با اين نتايج ملي‌پوشان کشورمان از صعود به مرحله يک‌چهارم نهايي بازماندند و پرونده حضور ايران در المپيک توکيو بسته شد.
اوايل سال جاري بود که ولاديمير آلکنو به عنوان سرمربي تيم ملي کشورمان انتخاب شد تا هدايت ملي‌پوشان در رقابت‌هاي المپيک را برعهده داشته باشد. قرارداد وي با توجه به شرايطي که وجود داشت تا پايان مسابقات المپيک بود و حالا به نظر مي‌رسد بايد با مربي يخي واليبال خداحافظي کرد.
آلکنو پيش از اين هم عنوان کرده بود که بعد از المپيک به احتمال فراوان براي هميشه از دنياي مربيگري خداحافظي خواهد کرد، چراکه نياز به استراحت و درمان دارد. با اين شرايط کار تانک روسي در واليبال ايران را بايد تمام شده دانست و منتظر ماند تا از سرمربي جديد تيم ملي رونمايي شود.
آلکنو در آخرين نشست خبري عنوان کرده بود که اگر مسئولان بخواهند وي بعد از مسابقات براي پاسخگويي به اصحاب رسانه به ايران خواهد آمد؛ به نظر مي‌رسد با توجه به ناکامي مطلق واليبال کشورمان در المپيک توکيو سوالات زيادي در ذهن کارشناسان و اصحاب رسانه باشد که آلکنو بايد به آنها پاسخ دهد. با اين شرايط هنوز مشخص نيست که آلکنو بازهم به ايران خواهد آمد يا از توکيو راهي کازان مي‌شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد