خبر ورزشي/ فرهاد مجيدي حرف از ديده نشدن پيام‌هايش توسط مديران استقلال زده است اما اصل ماجرا چيست؟
فرهاد مجيدي پس از پايان جدال استقلال مقابل الهلال و کنار رفتن اين تيم از گردونه رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا مدعي شد مديران باشگاه پيام‌هاي او را نديده‌اند و همين مسئله برايش عجيب است.
فرهاد در مقطعي از فصل گذشته رقابت‌هاي ليگ برتر به شدت با احمد مددي دچار اختلاف نظر شد تا جايي که کار به مصاحبه‌ طرفين عليه يکديگر رسيد ولي خبرها حکايت از آن دارد که منظور سرمربي استقلال پس از بازي با حريف عربستاني فرد ديگري بوده است.
فرهاد مجيدي در روزهاي قبل متن محرمانه‌اي براي اصغر ملکيان رئيس هئيت مديره استقلال ارسال و درخواست کرده است تا بازيکنان خارجي که نام و مشخصاتشان در اين فهرست آمده به صورت جدي مورد توجه قرار گيرند و زمينه مذاکره با آنها براي پيوستن به استقلال فراهم شود. از قرار معلوم متن مورد نظر به رويت ملکيان نرسيده و يا در صورت ديده‌ شدن مورد توجه قرار نگرفته است.
سرمربي استقلال به همين دليل پس از بازي مقابل الهلال به صورت سربسته به اين موضوع اشاره کرده است تا هواداران در جريان برخي اتفاقات رخ داده شده در استقلال قرار گيرند.
حالا بايد ديد تا فرصت باقيمانده به فصل جديد رقابت‌هاي ليگ برتر، استقلال سراغ بازيکن خارجي خواهد رفت يا خير؟
مسئله مهم اينجاست که پنجره نقل و انتقالات برخي کشورهاي اروپايي بسته شده و قدرت انتخاب استقلال و ساير باشگاه‌هاي ليگ برتري ايران جهت جذب خارجي‌ها محدود شده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد