ایسنا/ عزت‌الله رزمگر مدیرفنی تیم ملی هندبال زنان همچنان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان اردن بستری است.
تست PCR کادر فنی تیم ملی هندبال زنان ایران در چهار بازی آخر از رقابت‌های قهرمانی آسیا اردن مثبت شد. عزت الله رزمگر مدیر فنی تیم به دلیل شدت بیماری در بیمارستان بستری شد و امروز چهاردهمین روزی است که او در بیمارستان به سر می‌برد. 
خدیجه قانع مربی تیم ملی و نشمین شافعیان مشاور فنی تیم نیز تستشان مثبت بود و حتی آنها نتوانستند با تیم ملی به ایران بازگردند. به گفته نایب رئیس زنان فدراسیون هندبال آنها دیروز دوشنبه یعنی یک روز بعد از بازگشت تیم ملی با منفی شدن تست PCR به ایران بازگشتند.
همچنین صونا بیداد نیز بازیکن تیم ملی تست کرونایش حین مسابقات قهرمانی آسیا مثبت شد و چند روزی در بیمارستان بستری بود. او با منفی شدن تست PCR امروز سه شنبه به ایران بازگشت.
عزت الله رزمگر مدیر فنی تیم ملی هندبال زنان که همچنان در بیمارستان اردن بستری است در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: وارد چهاردهمین روز طاقت فرسای بستری در بیمارستان اردن شدم. هنوز هم باید بستری باشم. 
عزت الله رزمگر با بهبود حالش و بعد از منفی شدن تست PCR می‌تواند به ایران بازگردد.
افسانه دهقانی نایب رئیس زنان فدراسیون هندبال در این خصوص به ایسنا گفت: تست PCR خانم قانع و شافعیان روز گذشته منفی شد و آنها دوشنبه به ایران آمدند. صونا بیداد نیز امروز سه شنبه تستش منفی شد و به ایران آمد. اما عزت الله رزمگر همچنان در بیمارستان بستری است.
مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا از ۲۴ شهریور تا ۳ مهر به میزبانی اردن انجام شد. تیم ملی زنان ایران به مقام چهارم این مسابقات رسید و برای اولین بار در تاریخ هندبال زنان ایران به مسابقات جهانی راه یافت. تیم ملی هندبال زنان ایران ۴ مهر بدون کادر فنی و یک بازیکن به ایران بازگشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید