ایسنا/ کاپیتان سابق تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان این که منصوریان به تیم نفت آرامش خوبی داده است، گفت: منصوریان حاشیه را دور کرده است و خودش نیز بدون حاشیه کار می کند و این می تواند برای نفت امیدوارکننده باشد.
علی بختیاری‌زاده اظهار کرد: همه مشکلات تیم نفت آبادان را می دانیم اما منصوریان به این تیم آرامش خوبی داده است و پیرامون این مشکلات مصاحبه نداشته و ناله هم نکرده است.
وی  ادامه داد: نفت توانسته چند بازیکن جوان و خوب را جذب کند و منصوریان نیز تمام تمرکزش را برای ساختن تیم گذاشته است. امیدوارم کاری که انجام می دهد به خوبی پیش برود و من هم خوشبینم زیرا منصوریان حاشیه را دور کرده است و خودش نیز بدون حاشیه کار می کند و این می تواند برای نفت امیدوارکننده باشد.
کاپیتان سابق تیم فوتبال نفت آبادان عنوان کرد: همه کسانی که در کادر فنی صنعت نفت آبادان هستند، می خواهند دوباره موفقیت کسب کنند، ضمن این که علیرضا منصوریان با توجه به نوع جدایی اش از آلومینیوم، این موضوع انگیزه خوبی در او برای موفقیت در نفت ایجاد کرده است.
وی بیان کرد: آبادان شهری است که نمی توان کم کاری کرد؛ من هفت سال بازیکن صنعت نفت آبادان بودم و به نظر من مردم این شهر خوب فوتبال را می دانند و متوجه اند چه کسی کار انجام می دهد و چه کسی جایگاهش آن جا نیست. امیدوارم با جوی که آبادان دارد و قدر کسی را که کار می کند نیز می دانند، همه کمک دهند تا روند تیم خوب باشد و شروع  خوبی در لیگ داشته باشد. من به شخصه امیدوارم.
بختیاری زاده بیان کرد: منصوریان تمام شرایط تیم را می داند و همین یک قدم رو به جلو است. نفت آبادان آخرین تیمی بود که مربی اش را شناخت و اقدام به جذب بازیکن کرد اما کاملا بدون حاشیه پیش رفته است و امیدوارم هواداران تمام این مشکلات را در نظر بگیرند و بدانند که نفت با چه شرایطی پا به مسابقات می گذارد. البته هواداران واقعی نفت، فوتبال را می شناسند و افرادی که برایشان خالصانه کار می کنند را هم درک می کنند.
وی در پایان نیز عنوان کرد: امیدوارم به خاطر شرایط امسال نفت، هواداران کمی صبورتر باشند زیرا این کادر فنی خوب است و منصوریان، خرمگاه، کاظمی و بچاری با تجربه هستند. ان شاءالله امسال فقط از تیم حمایت شود، ضمن این که انگیزه دادن تنها کاری است که هواداران می توانند انجام دهند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید