ورزش 3/ یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان بایرن‌مونیخ علاقه زیادی به جان تری، اسطوره انگلیسی باشگاه چلسی دارد.
یولیان ناگلزمان به عنوان یک بازیکن حرفه ای روزهای چندان موفقی نداشت و در در سن 20 سالگی و به دلیل مصدومیت شدید، کفش های خود را آویزان کرده و در ادامه تبدیل به سرمربی بزرگی شد. اما حالا او در مصاحبه ای جالب با نشریه تایمز الگوی خود را معرفی کرده و مدعی شد دوستانش او را در دورن جوانی جان تری صدا می کرده اند.
یولیان ناگلزمان در پاسخ به این سوال که چه بازیکنانی به او در پرورش خلاقیت مربیگری کمک کرده اند، گفت: "جان تری، به نظر من عملکرد او دیوانه کننده بود. وقتی من یک بازیکن جوان بودم با دوست صمیمی ام کریستین تراش بازی می کردم. من او را به خاطر بازی پست شماره شش پاتریک (پاتریک ویرا) صدا می کردم و او نیز من را به خاطر جان تری، جانی می نامید.
در آن دوران جان تری یکی از بهترین مدافعان مرکزی دنیل بود و من فکر می کنم او در یک فصل بود حتی در یک دوئل هم شکست نخورد. تری هنگام سرزنی بازیکنی شجاع بود. من نیز در بازی با پا خوب و در سرزنی بهتر بودم. شباهت هایی بین ما وجود داشت و جان تری برای من یک الگو بود."
یولیان ناگلزمان همچنین فاش کرد در دوران حضور در لایپزیش با جان تری ملاقات داشته و سعی کرده این موضوع را به او توضیح بدهد. سرمربی جوان بایرن مونیخ گفت: "من حدود سه دقیقه با او صحبت کرده و به جان تری توضیح دادم که من را در گذشته با نام او صدا می کردند."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید