ایسنا/ بازیکن سابق تیم فوتبال نفت آبادان با بیان اینکه حرف زدن از مشکل بی‌پولی نفت در واقع تکرار مکررات است، گفت: به نظرم این نوع تیم‌داری، بازی با روح و روان مردم است.
عباس مرداسی با بیان این‌که مشکلات نفت آبادان کاملا مشخص است و به نظرم همه به این مشکلات واقف هستند، اظهارکرد: در دو بازی اخیر لیگ بیست و یکم، تاثیر نبود منصوریان بالای سر تیم به دلیل ابتلا به کرونا و عدم ناهماهنگی ابتدای فصل، کاملا مشهود است و به نظرم در این مقطع نمی‌توان تیم را از نظر فنی آنالیز کرد.
وی بیان کرد: در بازی با تراکتور که نفت با سه گل شکست خورد نیز می‌شد ناهماهنگی در تمام خطوط را به صورت واضح دید. به نظرم نفت آبادان که به دلیل مشکلات تکراری مالی تنها یک اردوی یک هفته‌ای پیش فصل داشت، برای بهتر شدن نیاز به زمان دارد.
بازیکن سابق تیم فوتبال نفت آبادان گفت: از دیدن بازی نفت مقابل تراکتور خیلی ناراحت شدم و اصلا نمی‌دانم عمق ناراحتی‌ام را چطور بیان کنم. اما بازهم تاکید می‌کنم چنین وضعیتی در ابتدای فصل برای هر تیمی ممکن است، پیش بیاید و قطعا گذشت زمان، شرایط نفت را بهتر می‌کند و از وقفه‌ای که در لیگ ایجاد می‌شود نیز می‌توانند برای برگشت به لیگ استفاده کنند و نتایج را جبران کنند.
وی با بیان این‌که حرف زدن از مشکل بی‌پولی باشگاه نفت در واقع تکرار مکررات است، عنوان کرد:‌ تیم‌داری به این شکل باعث می‌شود هوادار از نظر روحی آسیب ببیند و نمی‌دانم مشکلات این چنینی کی قرار است  رفع شود و اصلا گوش شنوایی است یا خیر. به نظرم این نوع تیم‌داری، بازی با روح و روان مردم است. مردم آبادان با تیم نفت زندگی می‌کنند و با هر برد شاد و زندگی می‌کنند و با هر باخت نیز عزا می‌گیرند. من زمانی که در این تیم بودند، این شرایط را دیده‌ام. مطمئنا تیمی که پول داشته باشد می‌تواند خوب کار کند و نتیجه بگیرد. وضعیت خوب مالی از دلایل اصلی موفقیت تیم‌ها است که متاسفانه نفت فعلا فاقد آن است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید