آخرین خبر/ علی خطیر، معاون سابق استقلال به نقد علی کریمی واکنش نشان داد.
در پی انتقاد علی کریمی از علی خطیر، معاون سابق استقلال از کریمی و جامعه فوتبال عذرخواهی کرد.
پس از آن که علی خطیر در یکی از شبکه های اجتماعی از اهالی فوتبال بابت حمایت از شهاب عزیزی خادم در انتخابات فدراسیون فوتبال عذرخواهی و بابت همکاری با رییس فعلی فدراسیون به عنوان مسئول ستاد انتخاباتی اش ابراز پشیمانی کرد، علی کریمی با انتقاد از او، پرسید؛ حالا بگو چه کارهایی برای رای جمع کردن دکتر! (مهندس) انجام دادی؟
واکنش علی خطیر به این سوال علی کریمی جالب بود. معاون سابق استقلال در صفحه شخصی اش نوشت:
علی آقای کریمی عزیز، اسطوره فوتبال ایران، نقد به جای شما را می پذیرم. اما من از فرد حمایت نکردم، از برنامه ای که یک سال برای نوشتن آن زحمت کشیدم و گمان می کردم نجات بخش فوتبال ایران است، حمایت کردم و همان روز که دیدم برنامه ها شعار بود و بعد از پیروزی، اجرای برنامه جای خود را به روابط داد، من کنار کشیدم. ولی با همه این توضیحات، شما حق دارید و من از شما و همه جامعه فوتبال عذرخواهی می کنم.
در جریان فعالیت های انتخاباتی و تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال از علی خطیر به عنوان رییس ستاد شهاب عزیزی خادم و دبیرکل احتمالی فدراسیون او نام برده می شد. پیش از این به صورت غیر رسمی این خبر در محافل فوتبال پیچیده بود که برنامه شهاب عزیزی خادم برای اداره فدراسیون فوتبال را هم علی خطیر نوشته است و البته حالا خطیر مدعی است برنامه ای که او نوشت، فقط حکم ابزاری برای رسیدن به صندلی ریاست را داشت و بعد از پیروزی عزیزی خادم مورد استفاده قرار نگرفت و روابط جایگزین برنامه شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید