نماد آخرین خبر

فقط یک نفر عزادار درگذشت رینکون نیست!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
فقط یک نفر عزادار درگذشت رینکون نیست!

ورزش 3/ پسر فردی رینکون، بازیکن سابق و فقید رئال‌مادرید به شایعاتی که درباره درگیری پدرش و خامس‌ رودریگز وجود داشته واکنش نشان داد.
 چندین حکایت و جزئیات در مورد زندگی ورزشی و شخصی فردی رینکون، هافبک سابق رئال مادرید، پس از درگذشت وی در 13 آوریل، منتشر شده است.
پس از بازنشستگی از فوتبال، رینکون در تلویزیون و رادیو کارشناس شد. او به دلیل نظرات قوی اما اغلب دقیقش محبوبیت زیادی در بین طرفداران به دست آورد. رینکون اخیراً از تیم ملی کلمبیا به دلیل نتایج آنها در زمین و عملکرد برخی بازیکنان خاص، از جمله خامس رودریگز، انتقاد کرده بود.
شایعاتی در مورد درگیری بین این دو نفر وجود دارد، اما فردی استیون، پسر رینکون، روز پنجشنبه هنگام صحبت با رسانه ها وضعیت را در این باره روشن کرد. او گفت: "مشکل در تفسیر این مسئله بوده است. او هرگز نمی خواست به نام خود یا دیگران آسیب برساند. چیزهایی را می دید که خوب پیش نمی رفت و دوست نداشت، اما هرگز به قصد دست کم گرفتن کسی نبود.
این مسائل ما را دچار مشکل کرد و به او گفتیم هی بابا، دست از این کار بردار، زیرا به دردسر می افتی. او در جواب گفت چرا وقتی راست می‌گویم این حرف‌ها را نزنم."
بعد از این که کلمبیا نتوانست به جام جهانی 2022 راه یابد، خامس چیزی در صفحات رسانه های اجتماعی خود منتشر نکرده است. کسانی هستند که معتقدند بازیکن سابق رئال مادرید هرگز نمی تواند بر انتقادات غلبه کند، برخی دیگر فکر می کنند که او به سادگی آن را نادیده گرفته است و برخی دیگر مطمئن هستند که او هنوز تحت تأثیر حذف قرار دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید