نماد آخرین خبر

سازمان لیگ یکی از شفاف ترین نهادهای ورزش کشور است

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
سازمان لیگ یکی از شفاف ترین نهادهای ورزش کشور است

آخرین خبر/ خزانه دار سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: تمامی صورت وضعیت های مالی فی مابین سازمان لیگ فوتبال ایران در اختیار مدیران مالی باشگاه ها قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، اکبر شکاری خزانه دار سازمان لیگ در راستای روشنگری افکار عمومی و به احترام جامعه بزرگ فوتبال در خصوص مسایل مالی و اقدام های سازمان لیگ مصاحبه ای با سایت سازمان لیگ به شرح زیر انجام داده است: 
• شفافیت مالی در سازمان لیگ به چه میزان است؟
با توجه به اینکه سازمان لیگ فوتبال ایران مخاطبان زیادی در سراسر کشور دارد جزیی ترین مطالب این سازمان در رصد رسانه های محترم و افکار عمومی است و تقریبا تمامی موارد و اقدام های این سازمان  در معرض دید عموم افراد جامعه است. سازمان لیگ فوتبال ایران  به همین جهت یکی از شفاف ترین نهادهای ورزشی کشور است که تمامی درآمدها و هزینه هایش به صورت شفاف در اختیار فدراسیون فوتبال، باشگاه ها و همچنین نهادها و ارگان های نظارتی قرار گرفته است. 
• یعنی باشگاه ها  از میزان درآمدهایشان  کاملا مطلع هستند؟
تمامی صورت وضعیت های مالی فی مابین  سازمان لیگ فوتبال ایران در اختیار مدیران مالی باشگاه ها قرار گرفته است. سال گذشته جلسات متعددی با مدیران مالی باشگاه های لیگ برتری برگزار کردیم. در این جلسه های که اخبارش نیز در سایت سازمان لیگ و رسانه ها نیز منتشر شد، درآمدهای تبلیغاتی و قراردادها را برای مدیران مالی باشگاه ها تشریح نموده و شفاف سازی صورت گرفت .مدیران مالی باشگاه ها  از صورت های وضعیت خود و میزان درآمدهایشان مطلع شدند. البته اکنون نیز  هر لحظه هر باشگاهی خواهان  مسایل مالی خود باشد به راحتی آن را در اختیار مدیران باشگاه و یا نماینده قانونی آنها قرار خواهیم داد. 
• اکنون نیز اگر باشگاهی سوالی در مورد مسایل مالی خود داشته باشد شما به آن پاسخ می دهید؟
قطعا، در حال حاضر فدراسیون فوتبال، هیات های محترم فوتبال استان ها و هم هر باشگاهی از هر رده مسابقاتی و بخصوص لیگ برتر به این سازمان مراجعه می کند و صورت وضعیت مالی آن در اختیار نماینده قانونی باشگاه قرار می گیرد و توضیحات لازم در خصوص درآمدهای تبلیغات محیطی به ایشان ارایه می شود.مستندات قانونی در سازمان لیگ موجود بوده و معمولا در اختیار دستگاه های نظارتی قرار می گیرد.
 با این حال بار دیگر به صراحت اعلام  می کنم سازمان لیگ فوتبال ایران یکی از شفاف ترین ارگان های فعال در ورزش کشور است و  با هر گونه تخلف احتمالی نیز به دستور  ریاست محترم سازمان لیگ برخورد قاطع و قانونی  می شود و در مورد مسایل مالی ایشان با هیچکس تعارفی ندارند. ما در سازمان لیگ همواره آماده پاسخگویی هستیم زیرا عملکرد شفافی داریم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره