نماد آخرین خبر

صحبت‌های تند مادر اوتیسمی با رونالدو: تو مشکل داری!

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
صحبت‌های تند مادر اوتیسمی با رونالدو: تو مشکل داری!

آخرین خبر/ چند ماه پیش، کریستیانو رونالدو با خشم پس از شکست یونایتد مقابل اورتون از زمین خارج شد. رونالدو به حدی عصبانی بود که پیش از ورود به تونل، موبایل یک نوجوان را گرفت و آن را محکم به زمین کوبید. ستاره پرتغالی پس از این اتفاق علنا عذرخواهی کرد و از این نوجوان 14 ساله و مبتلا به اوتیسم دعوت کرد تا یکی از بازیهای شیاطین سرخ را در اولدترافورد ببیند، درخواستی که توسط "سارا کلی" مادر این نوجوان رد شد. از آن به بعد مادر این نوجوان بارها علیه رونالدو صحبت کرده است.
سارا در مصاحبه با میرر گفته است که یک روز بعد از آن اتفاق، مردی به نام سرجیو با او تماس می گیرد و می گوید که نماینده رونالدو است و آماده است تا ملاقاتی میان این  نوجوان و ستاره پرتغالی ترتیب بدهد. مادر این نوجوان مخالفت می کند که نماینده رونالدو خطاب به او می گوید:" می دانی که رونالدو چه کسی است؟"
دو روز بعد از آن  رونالدو شخصا با سارا تماس می گیرد که مادر این نوجوان می گوید:" کریستیانو مغرورترین فردی است که در عمرم با او صحبت کردم. به من گفت که آیا دوست دارم که به نزد او بروم و با خانواده اش آشنا شوم. گفت:" من پدر بدی نیستم." که در جوابش گفتم:"هرگز نگفتم که پدر بدی هستی." که در جوابم گفت:"تربیت بسیار بدی داشتم، پدرم را از دست دادم." که به او گفتم:" هر کسی ممکن است که داستان دردناکی مثل تو داشته باشد. من هم در سن کمی پدرم را از دست دادم چون به سرطان مبتلا شده بود." 
سارا در ادامه صحبت هایش با رونالدو را این گونه شرح می دهد:"رونالدو مدام من را "جک" (اسم پسرش) صدا می زد و اسم من را نمی دانست و به او گفتم:"اسم من سارا است." که در جوابم گفت:"ببخشید، سارا!" بعد از آن به من گفت:" می دانم که پسرت مشکلاتی دارد." که من در جوابش گفتم:" مشکلی ندارد، معلولیت دارد، این تو هستی که مشکل داری." که در جوابم گفت:"ببخشید. من کار بدی نکردم." و توضیح داد که کسی را نزده و کسی را نکشته است که من جواب دادم:" دست پسر من را کشیدی و به آن ضربه زدی. بعد می گویی به کسی صدمه نزده ای؟" و بعد گفت که انتظار دارد که چه کار کنم که در جوابش گفتم:" نمی خواهد کاری بکنی. پلیس خودش با این ماجرا برخورد می کند."
در نهایت این زن گفت که در حال حاضر به شکایت از رونالدو از طریق مراجع قضایی ادامه می دهد و می خواهد ستاره منچستریونایتد را در دادگاه ببیند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره