ورزش 3/ فصل نقل‌وانتقالاتى فوتبال ایران به پایان رسید و باشگاه استقلال با وجود خروج نام سیاوش یزدانى هنوز موفق به جذب بازیکن جدیدى در این مقطع نشده است.
مقایسه دو پنجره نقل و انتقالاتى آبى‌ها در طول یک سال گذشته نشان مى‌دهد این باشگاه در زمستان 1400 عملکرد موفق‌ترى نسبت به زمستان 1401 داشته و در نهایت با تامین خواسته‌هاى فرهاد مجیدى سرمربى وقت موفق به کسب عنوان قهرمانى شد.
استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل گذشته طبق خواسته مجیدى سه بازیکن در پست‌هاى موردنیاز به خدمت گرفت. حردانى در دفاع راست از فولاد به استقلال پیوست تا به مهره ثابت و تاثیرگذار مجیدى در نیم فصل دوم مبدل شود. سیلواى برزیلى از لیگ عربستان راهى استقلال شد که یکى از بهترین خریدهاى خارجى بود و همچنان از عناصر تاثیرگذار خط دفاعى این تیم محسوب مى‌شود.
استقلالى‌ها همچنین با درخواست فرهاد مجیدى در نیم فصل 1400 آمانوف را در پست هافبک طراح به خدمت گرفتند که بازیکن موردتوجه سرمربى آبى‌ها بود، اما در این فصل ساپینتو اعتقادى به این بازیکن ندارد.
در نهایت با توجه به جدایى سیاوش یزدانى از جمع بازیکنان استقلال مى‌توان انتظار داشت در این پنجره نقل و انتقالاتى یک بازیکن جدید به جمع آبى‌پوشان اضافه شود. درحالى‌که در پنجره قبلى نیم فصل استقلال 3 بازیکن در پست‌هاى موردنظر به خدمت گرفت و در نهایت به عنوان قهرمانى رسید. البته که هنوز خبر جدیدی درباره بازیکن مد نظر کادرفنی استقلال منتشر نشده و باید دید وعده علی فتح‌الله‌زاده برای حضور یک بازیکن بزرگ چه زمانی محقق خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید