ورزش 3/مهاجم سودانی تیم فوتبال پیکان ابراز امیدواری کرد تیم ملی کشورش به جام ملت‌های آفریقا صعود کند.در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آفریقا شب گذشته تیم ملی سودان جنوبی مقابل کنگو به برد دو بر یک رسید. گل دوم تیم سودان توسط تیتو اوکلو مهاجم تیم فوتبال پیکان در دقیقه 6+90 به ثمر رسید.
بعد از پایان بازی تیتو اوکلو که به عنوان یار تعویضی به زمین رفته بود، در گفت و گویی تلویزیونی احساس خود را از گلزنی برای تیم ملی کشورش اینطور توصیف کرد: این صحنه فوق العاده زیبایی برای من، کادرفنی، سرمربی، مردم و کشورم بود. من می دانستم گل می‌زنم و همین اتفاق هم افتاد.
او ادامه داد: قبل از بازی به همه گفته بودم گل می‌زنم. حتی وقتی روی نیمکت بودم و هنوز به زمین نرفته بودم، به هم تیمی هایم گفتم که وارد زمین می‌شوم و گل می‌زنم و ما حتما این بازی را می بریم. این اعتماد به نفس بسیار به من کمک کرد تا برای تیم ملی کشورم گلزنی کنم
مهاجم سودانی پیکان همچنین گفت: وقتی در دقیقه 90 گل تساوی را خوردیم، واقعا عصبی شده بودیم اما تلاش کردیم تا برنده باشیم و با گلی که زدم این اتفاق افتاد.
اوکلو درباره شانس صعود تیمش به مرحله نهایی جام ملت‌های آفریقا بیان کرد: ما یک بازی مهم در روز 27 مارس داریم و باید برنده باشیم تا بتوانیم صعودمان را قطعی کنیم


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید