ورزش 3/ در دیداری که در فرندز آرنا استکهلم برگزار شد، تیم ملی سوئد با حضور تمامی ستاره‌ها رودرروی آذربایجان قرار گرفت. در این بازی که توسط داور زن فرانسوی استفانی فراپارت قضاوت می‌شد، گل نخست را سوئد به ثمر رساند. در دقیقه 38 بازی، امیل فورسبرگ نام خود را روی اسکوربورد ثبت کرد. نیمه اول این دیدار با برتری حداقلی سوئد به پایان رسید.
در نیمه دوم بهلول مصطفی زاده مدافع تیم جمهوری آذربایجان یک گل به خودی به ثمر رساند. در دقیقه 65 بازی، بازیکن سوئد توپ را از دروازه ما عبور داد. در دقیقه 79 بازی ویکتور دایکرس و در دقیقه 88 جسپر کارلسون بازیکنان حریف را به مرکز زمین دعوت کردند. آخرین گل این دیدار را آنتونی الانگا بازیکن سوئدی در دقیقه 89 برای پیروزی بزرگ تیمش به دست آورد.
حجت حق‌وردی مدافع ایرانی تیم جمهوری آذربایجان در ترکیب اصلی قرار داشت اما در نیمه دوم و دقیقه 73 این بازیکن جای خود را به مدافع دیگر داد.
او در حالی زمین را ترک کرد که بازی 2-0 بود و در ادامه با حملات آذربایجان، سوئد از فرصت پیش آمده بهره برد و سه گل دیگر هم زد.
آذربایجان در مقدماتی جام ملتهای اروپا (یورو 2024) با صفر امتیاز در قعر جدول قرار دارد و شانس چندانی برای سهمیه این رقابتها برای خود نمی‌بیند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید